Wypowiedzi: 9
  • ~laki2012-02-17 18:10

    Żal mi wszystkich mądrych którzy jak widać o fotografii gó... wiedzą nie mówiąc już o jej zrozumieniu.

  • ~powiślak2012-02-12 19:13

    Guzowaty to pozer i nie ciekawy fotopstryk bo przecież nie reporter. Przykre ale nic nasi ciekawego nie pokazali - Inne zdjęcia to dobra reporteka.

  • ~EWA KOBY2012-02-10 18:30

    OKRUTNE ZDJECIOWO SZANTAZ PUBKICZNOSCI NIE MOWIAC O MANIPULACJI NARKOMANKA PSYCHICZNIE ODDLATUJACA WYCHOWUJE DZIECKO !!!GDZIE POLICJA TO SKANDAL FOTOREPORTERA

  • ~Polska zawistna2012-02-10 15:51

    Czytając komentarze zrozumiałem dlaczego nikt w Polsce nie chciał ich zdjęć.

  • ~Kielczanin2012-02-10 15:06

    Zdjęcie z Jemenu super. Zdjęcia z "Wiosny Arabskiej" słabe i sztampowe, zdjęcie Gudzowatego dobre, ale sztuczne i pewnie pozowane. Lazar - dno. Świetne zdjęcia z Japonii i wspaniałe - z Korei.
    Zdjęcia brudnych rugbistów widzimy kilka razy w roku. To samograj, który już się opatrzył.
    Zdjęcie Ukrainki - nienadzwyczajne. Zdjęcia "elementu" to też samograj.
    Widać, że w zeszłym roku panowała straszna posucha. I to mimo tylu dramatycznych wydarzeń na świecie.

  • ~kasienka----asienka2012-02-10 14:43

    Wieksosc zdjec jest ustawiana, oplacana i jie ma nic wspolnego z prawda.

  • ~elx2012-02-10 14:16

    Pod względem artystycznym niektóre zdjęcia nie są dobre. Ale mają przekaz i to doceniono.

  • ~Musta2012-02-10 14:09

    Zdjęcia są genialne, porażają. Gdy ujrzałam zwycięzcę, foto od razu przypadło mi do gustu, ale gdzieś przewijało mi się to z dwoma mężczyznami w maskach niczym z "Halloween" i byłam bardzo zadowolona, kiedy zobaczyłam, że autorem jest Polak. Owo zdjęcie było jeszcze lepsze, miażdży! Szczery podziw ^^ Gratulacje także dla pana Tomka Lazara - następne, które jak dla mnie zasługuje na pierwsze miejsce.

  • ~fotoamator2012-02-10 13:22

    Donek w Warszawie - trzecie miejsce w kategorii "Sport" - reportaż, autor: Tomasz Gudzowaty