Wypowiedzi: 132
  • ~Marek2012-10-01 15:45

    Matka Panny młodej powinna być drugą piękną kobietą po młodej-kolor sukni jest odrobinkę za jasny mógłby być łososiowy ale ich sprawa ważne ,że się w tym dobrze czują i razem uzgodniły ten temat nie nasza sprawa.

  • ~asia2012-09-30 23:22

    a ja sie zgadzam z FILIPINY BIS. W Kwasniewskiej zawsze bylo cos nieszczerego, sprawia wrazenie zimnej i wyrachowanej, a tym strojem trudno zeby kogokolwiek przycmila, bo wyglada jak stare pudlo i do tego bezguscie.

  • ~Jędrek2012-09-29 16:03

    Suknia z koronki...i prześwity???Ileż ONA ma lat!!!

  • ~deco2012-09-29 05:07

    Jagoda,zapewne wiele spraw nie rozumiesz i co gorsze nie jestes w stanie wiele rozumiec.A jak nie rozumiesz to nie upoważnia cię do krytykowania innych.Ucz się.

  • ~kacha2012-09-27 13:50

    Nigdy mi nie odpowiadał gust pani Jolanty. Moim zdaniem sukienka w 'swoim stylu' ok, dość ozdobna więc zrezygnowałabym z ozdób. Zrezygnowałabym z kokardy przy płaszczyku a przede wszystkim z naszyjnika, i zamieniła torebkę i toczek na mniej ozdobne, klasyczne. Sporo chaosu się tutaj wkradło. Cóż, najważniejsze że pani Jolanta czuła się dobrze :)

  • ~teściowa2012-09-27 10:38

    Powinna wyglądać skromniej i nie w bieli ,czy prawie bieli,nie można odwracać uwagi od panny młodej

  • ~jagoda2012-09-27 09:58

    FILIPINY BIS - o co Ci chodzi w tym przydługim wywodzie, bo nic z tego nie rozumiem. Napisz może jaśniej
    barbara - gafę popełniłaś Ty, naucz się pisać poprawnie, bez błędów ortograficznych.
    Życzę miłego dnia.

  • ~lili2012-09-27 05:18

    sama wyglądała jak młoda a Ola no cóż inaczej sobie wyobrażałam nie cierpię świecidełek na sukni powinna być skromna skromny dodatek.

  • ~niedoda2012-09-26 22:28

    P. Jolanta nie przycmila corki! Niestety Ola wygladala fatalnie - star trek, ledy gaga, doda w jednym.

  • ~mar2012-09-26 20:19

    Ma za co . Przymusowe wykupywanie swego czasu ubezpieczeń w Polisie ,4500 akcji banku śląskiego / przebitka 28 razy / zielone szkoły itd .
    Kto kirdykolwiek rozlicza władze skąd wzięła pieniądze . a nawet jak juz to i tak nic się nie dzieje . Piskorski , Wałęsa ,Olechowski , Duch .Długa jest lista