Co wiesz o Dodzie?

"Królowa jest tylko jedna" - mówi o sobie. Jedna z największych gwiazd w polskim show biznesie, lubi przypominać o swych wokalnych umiejętnościach. Co wiesz o Dodzie?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: AKPA
  • ~Danuta Bednarska-Hajduk
    (2013-08-22 19:16)
    Doda jest utalentowaną osobą,bardzo wartościową i odważną.Gratuluję Jej Rodzicom że nie złamali Jej osobowości.Zyczę Pani Dodzie szczęścia w życiu i proszę aby nadal pozostała sobą i nie przejmowała się głosami sfrustrowanych zawistników.
  • ~LUSTRO
    (2013-08-23 07:24)
    Widzę że zdania podzielone na temat Dody:) Mi jest obojętna niech robi co chce.Czy biega z tyłkiem na wierzchu czy nie,czy mówi to czy co innego mam na to **************************** niech każdy patrzy na siebie i będzie OK. Po drugie ta cała otoczka medialna to zwykły twór który lansuje się przy każdym artyście mniej lub więcej kontrowersyjnym żeby o nich mówiono i pisano i wtedy się dobrze sprzedaje to czysty biznes!Nikt tak naprawdę jej nie zna prócz rodziny w domu może być zupełnie inna a tu zwykła pokazówka dla tabloidów i tanich brukowców.
  • ~Dak.
    (2013-08-22 19:51)
    Co wiem o Dodzie -nic nie wiem.
  • ~jceka
    (2013-08-23 23:18)
    Śpiewać tez nie umie.Jak Wiśniewski.Hahaha.
  • ~stiwen
    (2013-08-23 23:15)
    Ta osoba jest nienaturalna.jest wytworem z silikonu spod skalpela.fizycznie. W zachowaniu też. Co tu więc oceniać.Pracę chirurga plastycznego? Czy może robienie dużego hałasu o nic?
  • ~tylko tyle
    (2013-08-23 20:08)
    Tirówki stojące przy drodze mają więcej uroki i wdzięku niż ta ,,gwiazda''
  • ~008
    (2013-08-23 20:06)
    007 Nie oceniaj innych według siebie.
    Ludzie po prostu nie lubią gdy ktoś z nich kpi.
    Nazywanie tej pani artystką czy piosenkarka to duże nadużycie.

    A jaki koń jest każdy widzi , ta kobyła jest prymitywna , zarówno jeżeli chodzi o intelekt jak i urodę.
    O kulturze nawet nie wspomnę.
  • ~007
    (2013-08-23 19:44)
    Wiele negatywnych opini oniej biora sie z czystej zazdrosci!
    Ona jest nie tylko bardzo ladna i seksowna ale i bardzo inteligentna gdyz potrfi uzywac swoja pieknosc do zarobku !! (dobry beesnees)
  • ~007
    (2013-08-23 19:37)
    Jej duzo ludzi nienawidzi gdyz ona jest faktycznie SEXI !
  • ~gosc
    (2013-08-23 16:30)
    DODA -ZWYKLY UTYLIZATOR SPERMY W D:::E I NIC WIECEJ