Co wiesz o Prawie i Sprawiedliwości?

PiS to ugrupowanie kojarzone jest niezmiennie z jego twórcą i prezesem - Jarosławem Kaczyńskim. Sprawdź, co wiesz o Prawie i Sprawiedliwości.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Agencja Gazeta
  • ~Do głupa poniżej
    (2015-03-23 10:42)
    Popisujesz się tutaj silva jak pacjent z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”. Nauczono cię pisać, ale nie potrafisz myśleć, stąd za wszelką cenę chcesz nam pokazać, że umiesz pisać. Jednakże nie rozumiesz, że tymi twoimi wypocinami ośmieszasz sam siebie. Idź się leszyć świrze !
  • ~yyy
    (2015-03-23 10:48)
    Przełomowy sondaż! PO straciła pozycję lidera. Rośnie przewaga PiS.
    Prawo i Sprawiedliwość liderem najnowszego sondażu partyjnego Millward Brown. Na drugim miejscu Platforma Obywatelska. Z najnowszego sondażu wynika, że na PiS chcę głosować 34 proc. ankietowanych, na PO o dwa punkty procentowe mniej badanych.

    Z przeprowadzonego dla „Faktów” TVN przez Millward Brown badania wynika, że obecnie chęć oddania głosu na Platformę Obywatelską deklaruje już tylko 32 proc. respondentów. Tymczasem liderem w sondażu zostało Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 34 proc. ankietowanych.

    Co ciekawe, według preferencji ankietowanych w sejmowych ławach zasiadłaby jeszcze tylko jedna partia – SLD z poparciem 11 proc. respondentów. Pozostałe ugrupowania uzyskały notowania poniżej progu wyborczego.

    Sondaż został zrealizowany 16 marca na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób.
  • ~riki
    (2015-03-23 10:45)
    Nasze nauki m.in. na tym Forun nie idą w las !!! Kolejnym, który wreszcie zrozumiał, że PO to oszuści jest Jerzy Skoczylas.

    Jerzy Skoczylas porzucił Platformę Obywatelską.
    Jerzy Skoczylas zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej po tym jak jego partyjni koledzy chcieli go ukarać za wypowiedzi na temat Wandy Nowickiej i Anny Grodzkiej. Kobiety polskie! Przed chwilą widziałem w TVP, jak w Waszym imieniu wypowiadał się jakiś dziwoląg pt. Grodzka i inny potwór pt. Nowacka. Przecież to jest paranoja! Polki moje kochane, zróbcie coś!!! Wy jesteście piękne, cudowne, kochane! Nie pozwólcie! Zaprotestujcie!!! Dlaczego o Was i za Was mówią jakieś monstra i stwory!!! Ludzie, czy to się dzieje naprawdę?" – napisał Skoczylas. Wyznaję tradycyjny system wartości i nijak mi do Holandii, gdzie można ożenić się z chomikiem (...) nie ma dla mnie miejsca w tej organizacji (mowa o PO).
  • ~wwz
    (2015-03-27 10:28)
    Hej Duda to jest temat zastępczy
  • ~yyy
    (2015-03-25 15:59)
    Tak przyznaję, to jest pierwszy znak jak będzą przewracać się PO i inne eunuchy po wyborach !
  • ~he he
    (2015-03-25 16:22)
    Te podpisy to taka dziecinada. Czy Andrzejek dostał batonika
  • ~ale prawdziwe
    (2015-03-28 09:19)
    A może coś o SKOKach , Tadziu i Bronku Komorowskich i szefach Skok Wołomin, funkcjonariuszy WSI - ty debilu ??!!
  • ~yyy
    (2015-03-25 10:37)
    Te wszystkie podpisy wraz z pudełkami poprzewracały się. Może to jakiś ZNAK. Wyglądało to zabawnie
  • ~Awas
    (2015-03-24 20:40)
    Do stolików zbierających podpisy na Andrzeja Dudę, ustawiały się długie kolejki, nawet w miejscowościach na zachodzie Polski, gdzie zwykle PO ma przewagę. To wygląda na jakąś ogólnokrajową rewolucję, gdzie ludzie chcą w końcu zrzucić ze swoich barków ten stęchły, upiorny balast PO-wskiej władzy. To jest TRZECIA RP gdzie bezczelność, kłamstwo i fałszerstwo góruje ponad wszystkim. Sądy i prokuratury są "na telefon" dla reżimowych władz, policja trzyma palce na cynglach swoich gładkolufowych spluw, a wszystko dlatego, że władza trzyma łapy na sciągniętej od nas wszystkich kasie i tą kasą hojnie obdarza siebie i sobie posłusznych.
    Autentyczne zwycięstwo Bula jest po prostu niemożliwe !!! Jeśli jednak doszłoby do drugiej tury, to dojdzie do debaty, w której Polska i świat ujrzałby przygniatającą przewagę w intelekcie i kompetencjach Andrzeja nad Bulem.
  • ~yyy
    (2015-03-24 10:27)
    Dziewięć osób zatrzymanych przez CBA pod zarzutem korupcji wyborczej.
    Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało na Podkarpaciu dziewięć osób pod zarzutem korupcji wyborczej podczas ostatnich wyborów samorządowych – poinformował rzecznik CBA Jacek Dobrzyński. Wszystko wskazuje na to, że osoby uprawnione do głosowania przyjmowały korzyści majątkowe - głównie alkohol - w zamian za głosowanie na określonego kandydata – powiedział Dobrzyński. Mężczyźni mają od 23 do 54 lat, mieszkają w woj. podkarpackim, w Prokuraturze Apelacyjnej w Rzeszowie usłyszeli już zarzuty. Dobrzyński zaznaczył, że to pierwsi zatrzymani, a sprawa jest "rozwojowa".

    Wniosek: Złapali paru chłopków roztropków i pijaczków, którzy za butelczynę zrobiliby wszystko. Teraz im coć przysunę i sprawa będzie załatwiona. Ogłoszą, że wszelkie fałszerstwa zostały wykryte i osądzone, a ci szczególnie z PO i PSL dalej będą kraść !