Co wiesz o Prawie i Sprawiedliwości?

PiS to ugrupowanie kojarzone jest niezmiennie z jego twórcą i prezesem - Jarosławem Kaczyńskim. Sprawdź, co wiesz o Prawie i Sprawiedliwości.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Agencja Gazeta
  • ~Ina
    (2017-02-16 16:24)
    Ja nie robie tego quizu, po co? Pis mnie tyle obchodzi co zeszloroczna zima! Wiem tylko ze pis w jezyku niemieckim znaczy : szczyna, uryna!
  • ~yyy
    (2015-03-23 10:48)
    Przełomowy sondaż! PO straciła pozycję lidera. Rośnie przewaga PiS.
    Prawo i Sprawiedliwość liderem najnowszego sondażu partyjnego Millward Brown. Na drugim miejscu Platforma Obywatelska. Z najnowszego sondażu wynika, że na PiS chcę głosować 34 proc. ankietowanych, na PO o dwa punkty procentowe mniej badanych.

    Z przeprowadzonego dla „Faktów” TVN przez Millward Brown badania wynika, że obecnie chęć oddania głosu na Platformę Obywatelską deklaruje już tylko 32 proc. respondentów. Tymczasem liderem w sondażu zostało Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 34 proc. ankietowanych.

    Co ciekawe, według preferencji ankietowanych w sejmowych ławach zasiadłaby jeszcze tylko jedna partia – SLD z poparciem 11 proc. respondentów. Pozostałe ugrupowania uzyskały notowania poniżej progu wyborczego.

    Sondaż został zrealizowany 16 marca na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób.
  • ~Do głupa poniżej
    (2015-03-23 10:42)
    Popisujesz się tutaj silva jak pacjent z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”. Nauczono cię pisać, ale nie potrafisz myśleć, stąd za wszelką cenę chcesz nam pokazać, że umiesz pisać. Jednakże nie rozumiesz, że tymi twoimi wypocinami ośmieszasz sam siebie. Idź się leszyć świrze !
  • ~yyy
    (2015-03-23 15:49)
    Kurski to taki LEJ WODA. Po prostu niewiarygodny
  • ~he he
    (2015-03-25 21:21)
    Tak było świetnie za rządów PISu a Polacy ich olali
  • ~riki
    (2015-03-23 10:45)
    Nasze nauki m.in. na tym Forun nie idą w las !!! Kolejnym, który wreszcie zrozumiał, że PO to oszuści jest Jerzy Skoczylas.

    Jerzy Skoczylas porzucił Platformę Obywatelską.
    Jerzy Skoczylas zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej po tym jak jego partyjni koledzy chcieli go ukarać za wypowiedzi na temat Wandy Nowickiej i Anny Grodzkiej. Kobiety polskie! Przed chwilą widziałem w TVP, jak w Waszym imieniu wypowiadał się jakiś dziwoląg pt. Grodzka i inny potwór pt. Nowacka. Przecież to jest paranoja! Polki moje kochane, zróbcie coś!!! Wy jesteście piękne, cudowne, kochane! Nie pozwólcie! Zaprotestujcie!!! Dlaczego o Was i za Was mówią jakieś monstra i stwory!!! Ludzie, czy to się dzieje naprawdę?" – napisał Skoczylas. Wyznaję tradycyjny system wartości i nijak mi do Holandii, gdzie można ożenić się z chomikiem (...) nie ma dla mnie miejsca w tej organizacji (mowa o PO).
  • ~z PO
    (2015-06-28 10:34)
    Szydło ma twarz Jarka K. A tego nie chcemy
  • ~yyy
    (2015-03-23 13:54)
    Przełomowy sondaż! PO straciła pozycję lidera. Rośnie przewaga PiS.
    Prawo i Sprawiedliwość liderem najnowszego sondażu partyjnego Millward Brown. Na drugim miejscu Platforma Obywatelska. Z najnowszego sondażu wynika, że na PiS chcę głosować 34 proc. ankietowanych, na PO o dwa punkty procentowe mniej badanych.

    Z przeprowadzonego dla „Faktów” TVN przez Millward Brown badania wynika, że obecnie chęć oddania głosu na Platformę Obywatelską deklaruje już tylko 32 proc. respondentów. Tymczasem liderem w sondażu zostało Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 34 proc. ankietowanych.

    Co ciekawe, według preferencji ankietowanych w sejmowych ławach zasiadłaby jeszcze tylko jedna partia – SLD z poparciem 11 proc. respondentów. Pozostałe ugrupowania uzyskały notowania poniżej progu wyborczego.

    Sondaż został zrealizowany 16 marca na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób.
  • ~bonifacy krufka
    (2015-03-28 17:37)
    Czy to może o łajno chodzi ,czy jakie insze goowno ?
  • ~Kurski
    (2015-03-23 13:57)
    Kurski pyta: Syn Komorowskiego był prokurentem w spółce byłego oficera WSI?
    Czy prawdą jest, że syn pana prezydenta Komorowskiego był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI – mówił Jacek Kurski. Polityk dodał, że chciałby się dowiedzieć, czy prawdą jest, że pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim.
    Chciałbym się dowiedzieć, chciałbym, żeby dziennikarze zapytali dzisiaj pana prezydenta Komorowskiego czy prawdą jest, że pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim ?
    Miało to zabić PIS, a obawiam się że odłamki pójdą na Platformę. I niechże się zacznie tłumaczyć pan prezydent Komorowski z afery SKOK-u Wołomin, jak również SKOK-u Kopernik, doprowadzonego do upadłości przez byłych działaczy Platformy Obywatelskiej, z panem Chaberko na czele – mówił Jacek Kurski.
    http://niepoprawni.pl/sites/default/files/styles/grafika_pe_ny__480w_/public/galerie/9274-Ula%20Ujejska/naszbural.jpg?itok=3btYiv3U
    http://ridelite.pl/demoty/images/150323/690335570.jpg