Co wiesz o Jarosławie Kaczyńskim?

wróć do quizu
  • ~Jan- z Poznania
    (2017-11-15 14:15)
    Nie wypowiadam się o ludziach , których nie znam osobiście i nic z nimi nie przezylem , co by ich sprawdzało w mych oczach.
  • ~bolanda
    (2017-09-28 09:57)
    Wiem o tej ubeckiej szmacie wiecej niz Wy, dziennikarze z podlego ciagle Dziennika. To jest cham i prymityw, rodzina ubecka, matka TW i OZI w SB ojciec zawsze w UB a dziadkowie Swiatkowscy w KGB. Czerwona bonza a wiec szczyl (vide: piss Maneken), nie ma matury tylko 9 klas, resortowy lewy dyplUm (jego "polszczyzna") zalatwiony u sympatii matki (chwalila sie dla Vivy) markisty Ehrliocha - sam mu doCHtorat napisal, bylo 5 stron online - na czerwono prawie wszystko poprawione. ZLODZIEJ najwiekszy w naszej historii od Telegrafu do SKOKow fake katol - raczej bolszewicki naziol, ma ruskie szpiony wokol sam pewnie tez jako pionier na Krymie u Stalina jest. Maca maciarewicz na czele szajki.
  • ~Jan z Walcza
    (2017-09-27 13:15)
    Słońce Polaków, potomek Chrobrego
  • ~Rajmund
    (2017-04-23 15:36)
    Co wiemy o rodzicach i dziadkach Kaczyńskiego? bo o Tusku Pisowcy rozpowszechniają głośno, że służył w Wermachcie (przymusowo) a komu służyli Kaczyńscy seniory?
  • ~guru
    (2017-04-23 10:47)
    To on wykończył kartofla amen!!!!!
  • ~cieć
    (2017-04-23 10:08)
    zwisa mi kalafiorem wiedza onim
  • ~klara
    (2017-04-23 09:47)
    dziecko specjalnej troski
  • ~adam 149
    (2017-04-23 08:19)
    Ma taką władzę jak Stalin .Mógłby zrobić dużo dobrego dla Polaków wszystkich ,ale podzielił na lepszych i gorszych a ci stali się celem .Bo to ZŁy człowiek jest. Już spełnia definicję dyktatora .Kaczyński to ZŁY .Kaczyński niesie ZŁO i ŁZY
  • ~adam 149
    (2017-04-23 08:06)
    jest najlepszym znawcą Stalina i jego czasów i teraz w Polsce metodami Stalina sprawuje władzę .przykłady- Stalin był strachliwy i miał nadmierną ochronę ,Kaczyński też .Rządził przez konflikt ,Kaczyński też .Prokurator rządził i wydawał wyroki sędziowie tylko kwitowali u nas Ziobro dostanie takie same uprawnienia .I mógłbym tak jeszcze .Władza Stalina to groby i łzy- Kaczyński już naród podzielił i za chwilę zacznie .Gorszy sort to cel.
  • ~Panciola1
    (2017-04-23 08:03)
    Nie obrażając obecny autorytet Jarosława Kaczyńskiego uważam,że to jest c h o r y człowiek wymagający natychmiastowego leczenia w odpowiednim miejscu....
  • ~podwudziestej
    (2017-04-22 14:33)
    O n jest bardzo madry tylko z nas robi glupkow .Swietnie potrafi manipulować ludzmi i wzbudzać litość .Klamstwo powtarzane 1000 razy zaczyna kielkowac .
  • ~gorszy sort
    (2017-04-21 19:41)
    ********* dziadu
  • ~maria ewa krumłowska
    (2017-04-21 09:02)
    NIE DO KOŃCA MARZYŁAM O TYM CO DZIŚ,GŁOSUJĄC NA PIS,ALE WIELE WYPOWIEDZI O PANU JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM MOŻNA NAZWAC OBRZYDLIWYMI I KOŁTUŃSKIMI.
  • ~maria ewa krumłowska
    (2017-04-21 08:55)
    to idiotyzm
  • ~gaja
    (2017-04-20 18:30)
    tylko PAN Kaczyński obecnie jest w stanie uchronić POLSKĘ przed zaborcami
  • ~Lenin.
    (2017-04-20 15:30)
    A co tak naprawdę wiesz o Leninie.
  • ~oskar
    (2017-04-20 12:54)
    oj jarku jarku idz już na odpoczynek jestes beznadziejnym bamałutem
  • ~krawczyński olgierd
    (2017-04-20 12:37)
    Po tych komentarzach widać jacy ludzi piszą w internecie. Wg mnie nieprzychylni Prawu i Sprawiedliwości czyli PO I Nowoczesna. Mnie o tych partiach nie chce się pisać Chcę by nigdy nie dostali się do żadnej władzy
  • ~tubylec
    (2017-04-19 20:41)
    Magister nie jest stopniem naukowym, bo stopnie naukowe to od doktora wzwyż. Magister to po łacinie majster.
  • ~Nie POparł.
    (2017-04-19 09:12)
    I bardzo dobrze że nie POparł Tuska.

Może zainteresować Cię też: