Co wiesz o Jarosławie Kaczyńskim?

wróć do quizu
  • ~Jan z Kolna
    (2011-09-29 01:27)
    Uwazam ze bedzie dobrym premierem.
  • ~Mordechaj
    (2011-09-29 02:06)
    Uwazam ze polozy Polske na lopatkach i nie pozwoli nikomu plakac.Odda 65 miliardow baksow swoim kuzynom.
  • ~kontra
    (2011-09-29 05:44)
    A dlaczego nie ma quizu ; Co wiesz o Donaldzie Tusku?
  • ~marmara
    (2011-09-29 11:51)
    Poproszę o quiz o Donaldzie Tusku lub Bronisławie Komorowskim! Ciekawie może być też z Palikotem i Niesiołowskim!
  • ~ot_co
    (2011-09-29 16:13)
    Miałam sprawdzić, co wiem o Kaczyńskim, ale chyba zrezygnuję, bo jak spojrzałam na zdjęcie, to mnie zemdliło.
  • ~rer
    (2011-09-29 19:07)
    Mieszkam 25 lat poza granicami Polski ale moge byc dumna bo na 10 mozliwych uzyskalam 8 punktow.To znaczy,ze interesuje mnie Polska i jej przyszlosc.
  • ~barbara-anglia
    (2011-09-29 20:15)
    Uwazam ,ze jest dobrym politykiem,chociaz 5 lat mieszkam zagranica. zawsze glosowalam za PIS,chce ,zeby wygrali i wzieli sie za ta urojona Zielona Wyspe wydumana przez Tuska.Tusk wzywal nas do powrotow ,do czego tam wracac?.Tu przynajmiej sie nie martwie ,czy kupic leki,jesc,lub zaplacic rachunki.Ja nie pracuje.Corka chodzi do szkoly.Z tygodniowek meza dobrze nam sie zyje.Nie wyobrazam sobie jak Ci ludzie zyja z tak malych emerytur .
  • ~sonda
    (2011-10-01 22:57)
    pisisto odpowiedz zgodnie z sumieniem, jezeli je masz

    CZY W CZASIE NAJWIEKSZEGO KRYZYSU SWIATOWEGO CHCIALBYS ABY PREMIEREM POLSKI BYL

    - Donald Tusk
    - Jaroslaw Kaczynski
  • ~superksięgowy
    (2011-10-02 12:45)
    ALIK na posła
  • ~antek-polska
    (2011-10-02 12:49)
    Mam 10 na 10.Kaczyński na Premiera.Na uchodźctwie...Może barbara-anglia zabierze go do siebie
  • ~Pimpek
    (2011-10-02 13:55)
    Uwielbiam Kaczyńskiego. Bogusława
  • ~Jarosław..k
    (2011-10-03 09:38)
    Ale idiotyzm, pewnie dziennik jest w ścisłej współpracy z sakiewiczem.
    Brukowiec i szkolna gazetka Brawo !!!
  • ~jaro
    (2011-10-03 09:59)
    mam 10 na 10 bardzo łatwe. Kiepskie pytana. Tendencyjne.
  • ~przywalmi
    (2011-10-03 13:55)
    Uwazam ,ze jest dobrym politykiem,chociaz 5 lat mieszkam zagranica. zawsze glosowalam za PIS,chce ,zeby wygrali i wzieli sie za ta urojona Zielona Wyspe wydumana przez Tuska.Tusk wzywal nas do powrotow ,do czego tam wracac?.Tu przynajmiej sie nie martwie ,czy kupic leki,jesc,lub zaplacic rachunki.Ja nie pracuje.Corka chodzi do szkoly.Z tygodniowek meza dobrze nam sie zyje.Nie wyobrazam sobie jak Ci ludzie zyja z tak malych emerytur .
    Rozumiem że jak wygra Jaro to w te pędy wracasz do Polski a jeżeli nie to nie buntuj ludzi bo będzie musiała jeszcze większa grupa Polaków wyjechać i przybędzie Ci konkurencja przy zmywaku
  • ~Apolityczny
    (2011-10-03 14:36)
    Nic
  • ~Samotna
    (2011-10-03 15:05)
    NIe cierpie kłamców. TYLKO na PO
  • ~obserwator -wróg leniów
    (2011-10-03 15:17)
    Kaczyński... ten przynajmniej jest inteligentny...a krzywonogi T...ignorant i cyniczny .
  • ~KASIA
    (2011-10-03 15:20)
    JAROSŁAW KACZYŃSKI
  • ~jurek o