1/10
W którym roku urodził się Jarosław Kaczyński?
  • 1945
  • 1947
  • 1949
  • ~jula
    (2015-06-25 03:39)
    Wygląda na to ,że Jarosław Kaczyński jest wynalazcą słońca ,ono świeci bo on je wynalazł i zaświecił. Co to będzie jak on zejdzie ? Słońce zgaśnie ,ptaszki przestana śpiewać ,co to będzie ?
  • ~gienio39
    (2017-01-26 22:16)
    Oj Kaczorek bekniesz wkrótce
  • ~jula
    (2017-01-27 18:48)
    Jarosław Kaczyński jest twórcą szczęścia Polek i Polaków specjalnej konstrukcji umysłu niezbadanym jeszcze przez naukę .On jeden wywalczył niepodległość i wolność ojczyzny ww osoby .On pokonał "zdrajcę i niegodziwca" Wałęsę . On dokonał chrztu specjalnej Polski przyjmując sakrament z najbardziej "godnych kapłańskich rączek" w Toruniu,Nie jakaś Lednica a Toruń,Toruń zwany kiedyś dla niepoznaki jako czyste polskie miasto przez swoich założycieli Torn .
  • ~LuS
    (2017-01-28 05:08)
    kaczor najbardziej znienawidzony wichrzyciel, zjadliwy starzec, któremu słońce, które to on wynalazł wypaliło całkowicie mózg jeśli go w ogóle miał.
  • ~retinan
    (2013-09-07 00:13)
    Proponuję sprawdzić dwóch ukochanych wujków Jarka i Lecha - Wilhelma i Henryka ŚWIĄTKOWSKICH i ich związek ze straszliwym Mordem Katyńskim.

    Żeby was zaciekawić dodam tylko skromnie, że ww. Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, od razu włączonym w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku - dodawać chyba nie muszę), potem, po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).

    Drugi, Henryk, był ministrem "sprawiedliwości" nieprzerwanie w latach 1945-1956 (!!!), przez co odpowiada za całokształt stalinowskich zbrodni na Narodzie Polskim, był jedynym stałym ministrem w czterech powojennych marionetkowych rządach komunistycznych (Osóbki-Morawskiego, I rząd Bieruta, I rząd Cyrankiewicza i II Bieruta), a co najważniejsze - już na wiosnę 1945 roku (!!) nakazał wszcząć śledztwo swemu wiernemu psu (Jerzemu Sawickiemu - własc. Izydorowi Reislerowi), którego celem miało być zatuszowanie winy bolszewików za ten straszliwy mord na polskich oficerach i próba zrzucenia go na broniących się wtedy jeszcze faszystów. Dzięki temu Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi otrzymało tylko dla siebie piękną trzy piętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta warszawian, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.

    Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana rodzinie bohatera z 1920 roku, majora Lisa-Kuli przez Piłsudskiego, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
  • ~asd
    (2015-05-24 13:06)
    Jedno wiem : to psychol, wariat, bezczelny kklamca, nierob, ktory przez lata zyje z naszych pieniedzy. Pogonic dziada na zawsze.
  • ~jula
    (2015-06-28 15:09)
    re Polak - nie powtarzj tak częst słów prezesa ,zważ bowie jak blsko ma umieszczony mózg od doopy .
  • ~Bader
    (2017-01-30 20:19)
    I zbaw nas Panie od zbawcy narodu. Tego Cię prosimy. Wysłuchaj nas Panie. Amen
  • ~dlaczego głosuję na PiS:
    (2013-10-29 00:04)
    Po objęciu władzy Pan Premier Kaczyński umorzy wszystkie długi i da każdemu po 100 tys. zł na dobry początek. Ale tylko Prawdziwym Polakom!

    Pan Premier Kaczyński spolonizuje banki. Wtedy będą one dawały kredyty na ujemny procent! Dla uzyskania Prawdziwie Polskiego Kredytu z Prawdziwie Polskiego Banku Prawdziwemu Polakowi wystarczy zaświadczenie od proboszcza, który potwierdzi, że kredytobiorca jest Prawdziwym Polakiem.

    Gdy Jarosław Kaczyński obejmie władzę to odrodzi Prawdziwie Polski przemysł. Znowu będziemy produkować Poloneza i 126p w państwowych fabrykach. A krajom, które nie będą chciały kupować produktów naszego przemysłu motoryzacyjnego Pan Jarosław wypowie wojnę!

    Pan Premier Kaczyński zakaże wszelkiego importu. Wyjątkiem będzie statek cytryn przed Bożym Narodzeniem - oby zawsze zdążył na czas!

    Pan Premier Kaczyński w polityce zagranicznej nie będzie utrzymywał kontaktów z wrogami Polski: Niemcami, Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Litwą i Rosją. Ogłosi, że "moralnie" sąsiadujemy z Watykanem i Węgrami.

    Pan Premier Kaczyński w ogóle bardzo rzadko będzie jeździł zagranicę - po co tam bywać, skoro to tylko rozsadnik pederastii i ateizmu. Na nieliczne wyjazdy - do Watykanu i na Węgry - pamiętając co uczyniono Jego Bratu, wyruszać będzie pociągiem. Pancerną salonką wyposażoną w najnowsze systemy obrony przeciwlotniczej i przeciwgrzybiczej!

    Po rządami Pana Premiera Kaczyńskiego w ogóle nie będzie bezrobocia. Każdy bowiem dostanie nakaz pracy! Uchylanie się od pracy będzie surowo karane robotami na rzecz Episkopatu.

    Prawdziwie Polski Premier Pan Kaczyński zniesie wymienialność złotego. BO DO CZEGO TO PODOBNE, ŻEBY KAŻDY KTO CHCE, WYMIENIAŁ POLSKI KATOLICKI PIENIĄDZ NA EUROPEDERASTYCZNE EURO!

    Pan Premier Kaczyński po objęciu władzy zarządzi, że KAŻDY POLAK BĘDZIE MÓGŁ PRZEJŚĆ NA EMERYTURĘ W WIEKU 45 LAT. Konieczne będzie tylko zobowiązanie emeryta do corocznej pielgrzymki do Częstochowy.

    Pan Premier Kaczyński zbuduje tylko jedną autostradę z Warszawy do Torunia, ale za to bardzo solidną. Gdy Pan premier będzie jechał tą autostradą po wytyczne, wtedy niestety ze względów bezpieczeństwa autostrada będzie zamknięta. Przestrzeń powietrzna nad autostradą także będzie zamknięta. Strzec podróży Premiera-Zbawiciela do Torunia będą anioły z biało-czerwonymi szachownicami na skrzydłach. Dla bezpieczeństwa anioły pod skrzydłami będą miały podczepione rakiety, LOBBY ROSYJSKO-NIEMIECKO-ŻYDOWSKO-EUROPEDERASTCZNE PRZECIEŻ NIE ŚPI!

    Rząd Pana Premiera Kaczyńskiego zapewni każdemu Polakowi JEDEN POGRZEB I DWIE EKSHUMACJE NA KOSZT PAŃSTWA.

    Gdy Premierem zostanie Pan Jarosław Kaczyński WSZYSTKIE CIĄŻE BĘDĄ REJESTROWANE "OD POCZĘCIA". Następnie będą monitorowane - kierowanie zespołem kościelno-policyjnym ds. monitoringu ciąż Pan Premier "Zbawiciel" Kaczyński powierzy Największemu Lekarzowi RP - Jego Ginekoscencji Arcybiskupowi Hoserowi.

    Gdy Premierem Prawdziwych Polaków zostanie Pan Jarosław Kaczyński, to dopiero wtedy wyjdzie na jaw prawda o Powstaniu Warszawskim. BARTOSZEWSKI OKAŻE SIĘ ADIUTANTEM BACHA-ŻELEWSKIEGO I KOLEGĄ DIRLEWANGERA! Lobby żydowsko-pederastyczne nie będzie już nam zakłamywało historii!

    Naprzód Panie Jarosławie!


    Gdy Premierem RP zostanie Pan Jarosław Kaczyński, to zaraz KAŻE WYARESZTOWAĆ TE WSZYSTKIE BACHORY, KTÓRE ZA PODPOWIEDZIĄ SZATANA KRZYWDZĄ POLSKICH KSIĘŻY. TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG I ZAWSZE DZIEWICA!

    PAN PREMIER Z BOŻEJ ŁASKI JAROSŁAW KACZYŃSKI, ZBAWICIEL POLSKI, ZAKAŻE LOTÓW SAMOLOTÓW NAD WARSZAWĄ. Zarządzi przekopanie tunelu pod Ursynowem. Samoloty jeszcze przed Lasem Kabacki będą wlatywały pod ziemię i tunelem polecą prosto na Okęcie.
  • ~diego
    (2013-09-06 20:30)
    Człowiek uczciwy i tyle. Chce coś dla Polaków i Polski zrobić nie jak inni.