Co wiesz o Ruchu Palikota?

Ugrupowanie Janusza Palikota przebojem wdarło się na polską scenę polityczną. Zostanie na stałe czy tylko przeleci jak kometa? Sprawdź, co wiedz o Ruchu Palikota.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
  • ~Marek Korzekwa z Poznania
    (2011-10-04 14:35)
    Popieram Ruch Palikota,będę na tą partię głosował,
  • ~Yoo
    (2012-06-19 13:43)
    Sekta zboczonego swinskiego ryja powinna byc zdelegalizowana i zabroniona. Ich guru niejaki gorzelnik z Bilgoraja powinnien zostac zamkniety a po odsiedzeniu kary wydalony z Polski.
  • ~docent vinnetou
    (2012-07-03 08:49)
    Janusz Palikot przyczynek do biografii:charakterystyka operacyjna:znany hodowca świń specjalizacja :ryje świńskie,hoduje także małpki w rozlewni gdzie testują Żołądkową Gorzką,autor zbioru poezji pt:Dziedzictwo ludowe penisów z Biłgoraja,jest też promotorem studentów,którzy mu z "własnej kieszeni"(patrz Janusza) dołożyli po 17tyś.zł na kampanię.Trawożerny,bardzo religijny(w stylu faraona sam jest bogiem),ma u siebie takie wynalazki jak Grodzka i BiedroniaCzekoladoustnego,z taniego państwa zrobił jeszcze bardziej tanie,a żonę zrobił w konia (taki cud -licencja by Donald).Twórca kierunku filozoficznego ;kretynizmu werbalnego .Mentor oszołomów i grup inteligencji trzepakowej.Odznaczony orderem sępa brudnego z trzema hienami.Wybitny znawca recyklingu umysłowego.Propagator małżeństw trzy płciowych??
  • ~Zocha
    (2012-07-02 19:54)
    Cichy wasal Donalda.
  • ~Psycholog
    (2012-06-29 11:15)
    Kochani.Wiecej milosci.Chorych trzeba leczyc, a nie obrzucac blotkiem???
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-06-29 08:08)
    Również głupki muszą mieć swą reprezentację w Sejmie.
  • ~janinaH
    (2012-06-28 11:51)
    To wierny sługus Tuska , tyle ludzi oszukał nawet swoich posłów otumanił nie wiedzą co maja robić , jak błędne owce idą na żeś ,konopie im zadaje czy co ?
  • ~ANNA
    (2012-06-28 05:19)
    TYLKO GLUPCY POPIERAJA GLUPCA TAKA JEST POLSKA ,,ELITA" Z SWIINSKIM RYJEM .
  • ~Zuzia Dyndała
    (2012-06-26 16:16)
    Ruch Palikota to zlepek oszołomstwa i kretynizmu. Wydmuszka na scenie politycznej. Adekwatne do nazwiska załozyciela.
  • ~PUSZEK
    (2012-06-30 09:59)
    PALIKOT TO CHORY CZLOWIEK GADA GLUPOTY I NIE MYSLI O POLSCE TYLKO O SWOJEJ PUSTEJ GLOWIES