Co wiesz o ojcu Rydzyku?

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest jednym z najbardziej wpływowych przedstawicieli Kościoła w Polsce. Jego działalność wzbudza jednak olbrzymie kontrowersje.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
  • ~dosyc tego !!!
    (2013-05-02 02:43)
    Sam Jaroslaw Kaczynski stwierdzil ze , CYTUJE “ O RYDZYK MA NADAJNIK POD MOSKWA”. Nie klamal. Nie raz pislaem o nadajnikach p Rydzyka I jego powiazan z radzieckimi specsluzbami I prosze oto dowod na to. ZA ZGODA WLADZ FEDERACJI ROSYJSKIEJ, ORGANTADEUSZA RYDZYKA WYKORZYSTUJE NADJANIKI ZNAJDUJACE SIE NA POLUDNIU ROSJI (SAMARA I KRASNODAR). UMOWE Z ROSJANAMI TORUNSKA ROZGLOSNIA PODPISALA W 1997R. A RADIO WYKORZYSTUJE STRUCTURE NADAWCZA (MASZTY I SYSTEM ZASILANIA), ZARZADZANA W ROSJI PRZEZ SPOLKE RTRS (ROSYJSKA SIEC TELEWIZYJNA I RADIOWA), W CALOSCI NALEZACA DO ROSYJSKIEGO RESORT LACZNOSCI. STACJA DZIERZAWI TEZ WOLNE CZESTOTLIWOSCI OD NADAWCOW TELEWIZYJNYCH.RYDZYK ZA POMOC W SPRAWIE NADAJNIKOW GLOSNO DZIEKOWAL ROSYJSKIEJ AMBASADZIE. JEJ DELEGACJA POJAWILA SIE TEZ W1999 R. NA PRZYJECIU Z OKAZJI 8-LECIA DZIALANIA RADIA , gdzie sporowadzal do Polski niemieckie samochody zwolnione z oplat celnych. Umozliwialy mu to zaswiadczenia o darowiznach wystaiwne przez klasztor w ktorym mieszkal


    RYDZYK WYPELNIA PUTINOWSKA MISJE-MARZENIE PODZIALU POLSKI I KOSCIOLA W POLSCE
  • ~jk
    (2012-02-21 12:49)
    A kto to niby jest ? bo moim ojcem jest zupełnie kto inny . Do takiego bym się nigdy nie przyznał.
  • ~alfa
    (2013-05-02 02:41)
    Drodzy kaczysci, powiedzcie jakie wartosci rodzinne pielegnuje ten wasz bezzebny idol, który nigdy nie kochal kobiety
    ( z wyjatkiem mamusi), nie ma dzieci i jedynym jego zmartwieniem jest kuweta Alika?
  • ~uwaga uwaga cyrk na kaczych lapach
    (2013-05-02 02:53)
    hihihihhahahaha ZACZELI SIE ZREC RYDZ Z KACZOREM, KTORY SPRYTNIE WYPUSCIL DO ATAKU SAKIEWICZA
  • ~agent Tomek
    (2013-05-02 02:49)
    Agent przekazal polecenie poslusznemu sobie Jaroslawowi Kaczynskiemu. Obaj zastosowali taktyke mydlenia oczu opinii publicznej i Premier z pisu prowadzil pozorne negocjacje koalicyjne z PO,a w tym samym czasie w Siedzibie Szatana w Moherowie powstawala Moherowa koalicja.

    OD KIEDY DOKLADNIE TADEUSZ RYDZYK JEST AGENTEM ROSYJSKIM TRUDNO POWIEDZIEC, ALE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO,
    ZE ZOSTAL ZWERBOWANY W KONCOWEJ FAZIE ZWIAZKU SOWIECKIEGO
    ZA ZGODA WLADZ FEDERACJI ROSYJSKIEJ, ORGAN TADEUSZA RYDZYKA WYKORZYSTUJE NADAJNIKI ZNAJDUJACE SIE
    NA POLUDNIU ROSJI (SAMARA I KRASNODAR. UMOWE Z ROSJANAMI TORUNSKA ROZGLOSNIA PODPISALA W 1997 R.,
    A RADIO WYKORZYSTUJE INFRASTRUKTURE NADAWCZA (MASZTY I SYSTEM ZASILANIA, ZARZADZANA W ROSJI PRZEZ SPOLKE RTRS
    (ROSYJSKA SIEC TELEWIZYJNA I RADIOWA;, W CALOSCI NALEZACA DO RESORTU LACZNOSCI. (Rosyjska Siec Telewizyjna i Radiowa;, w calosci nalezaca do resortu bezpieczenstwa.

    Stacja dzierzawi tez wolne czestotliwosci od nadawcow telewizyjnych.

    OD KIEDY DOKLADNIE TADEUSZ RYDZYK JEST AGENTEM ROSYJSKIM TRUDNO POWIEDZIEC, ALE WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO,
    ZE ZOSTAL ZWERBOWANY W KONCOWEJ FAZIE ZWIAZKU SOWIECKIEGO
    ZA ZGODA WLADZ FEDERACJI ROSYJSKIEJ, ORGAN TADEUSZA RYDZYKA WYKORZYSTUJE NADAJNIKI ZNAJDUJACE SIE
    NA POLUDNIU ROSJI (SAMARA I KRASNODAR. UMOWE Z ROSJANAMI TORUNSKA ROZGLOSNIA PODPISALA W 1997 R.,
    A RADIO WYKORZYSTUJE INFRASTRUKTURE NADAWCZA (MASZTY I SYSTEM ZASILANIA, ZARZADZANA W ROSJI PRZEZ SPOLKE RTRS
    (ROSYJSKA SIEC TELEWIZYJNA I RADIOWA;, W CALOSCI NALEZACA DO RESORTU LACZNOSCI.

    Jej delegacja pojawila sie tez w 1999 r. na przyjeciu z okazji 8-lecia dzialania radia...

    RYDZYK MA PROTEKTORA...ROSJE..!!!
  • ~Jasiek
    (2013-05-02 02:39)
    moj problem jest pochodna dzialan o. Rydzyka i braku reakcji, a zatem akceptacji jego akcji przez wladze kosciola w Polsce.
    Problem: w moim najglebszym przekonaniu instytucjonalny kosciol katolicki w Polsce nie kieruje sie przeslaniem Ewangelii i Dekalogu, zatem, ja z takim kosciolem nie chce miec nic wspolnego. Dzialania Rydzyka i jemu podobnych nie zalamuja mojej wiary, ale mi tez nie pomagaja. Chcialbym byc dalej wierzacy ale poza kosciolem instytucjonalnym dopoki on wyglada tak jak dzisiaj.

    DOSKONALY FILM DOKUMENTALNY O AGENCIE RUSKIM Z TORUNIA

    http://www.youtube.com/watch?v=7dMuT6VoIuA&feature=fvw
  • ~:P
    (2012-03-10 16:16)
    Belzebub z Torunia
  • ~filip
    (2014-01-21 09:04)
    MĄDRY NIE DA SOBIE W KASZĘ DMUCHAĆ ZNA ZAMIARY RZĄDZĄCYCH.
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory2010
    (2013-05-02 02:44)
    My tu gadu gadu...o PIS.. rydzyku...a tu..jest...
    "Dobra...wiadomosc"...))))))))))) dla tych z PISss co lubia te klocki...!!
    .Abp. Paetz znów wyswieca i bierzmuje .alleluja...!!!
    Abp. Paetz znów wyswieca i bierzmuje dzieci
    Watykan cofnal zakazy, jakie Jan Pawel II nalozyl na arcybiskupa Juliusza Paetza po glosnej aferze,
    w której hierarcha byl oskarzany o molestowanie-gwalcenie... kleryków.
    Znów moze bierzmowac, wyswiecac kaplanów, czy konsekrowac koscioly. Jednak w srodowisku poznanskich duchownych zawrzalo..
    .klerycy ustawiaja sie w kolejce...bedzie molestowanko...??

    Miec dziecdko wyswiecone przez takiego?
    Lub bierzmowane?
    Lub chodzic do kosciola wyswieconego przez takiego?
  • ~###
    (2013-05-02 02:40)
    . RADIO MARYJA KORZYSTA ZE STACJI PRZEKAZNIKOWYCH BEDACYCH WLASNOSCIA ROSYJSKIEGO MINISTERSTWA KOMUNIKAKCJI, NA PASMACH ROSYSKIEGO WYWIADU WOJSKOWEGO. TE PASMA DLA SWOJEGO AGENTA W POLSCE MUSIAL ZATWIERDZIC PUTIN.
    Z kolejnego aneksu do raportu z likwidacji WSI MOŻEMY SIĘ DOWIEDZIEĆ, ŻE UZYSKANIE STOSOWNEJ KONCESJI BYŁO STARANNIE ZAPLANOWANĄ AKCJĄ OBCEGO WYWIADU, W KTÓREJ WYKORZYSTANO JEGO POLSKICH AGENTÓW.

    2. RYDZYK WYPELNIA PUTINOWSKA MISJE-MARZENIE NIESTABILIZACJI I PODZIALU POLSKI I KOSCIOLA W POLSCEE