Co wiesz o Lechu Wałęsie?

Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej znanych Polaków na świecie. Sprawdź, co o nim wiesz
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
 • ~biedny bo polski emeryt
  (2013-06-09 23:27)
  Nic nie wiem i nie chcę nic wiedzieć.Nie znam takiego człowieka o tym nazwisku!!!
 • ~osa
  (2013-06-08 21:18)
  Wiem że jest niedouczonym elektrykiem,że brzydził się od dziecka pracą i że założył organizację solidarność która wpuściła w tunel kilka milionów roboli którym się marzyła demokracja.
 • ~ateista
  (2013-06-09 23:29)
  To zwykły prostak!!!
 • ~azbyszeknonim
  (2013-06-10 21:32)
  To jest karjerowicz ,bylem za toba Ty mnie zdradziles jak swoich kolegow..Walczyles tylko o siebie a nie o nas .Powiedz polakom co zrobiles z wyrwanymi kartkami , bales sie o prawdy zeby cie nie podejzewali ze byles agentem
 • ~Hans23
  (2013-06-10 14:11)
  powinien zwrócić Polsce to co zostałą niesłusznie przejęte przez niego i jego a rodzinę,a więc powrót do m4 i 1500 emerytury,a reszta do kasy pabnstwowej,dotyczy to ównież i innych cwaniaków ,którzy pod sztaandarami solidarności walczyli niby o Polskę
 • ~kibic
  (2013-06-07 23:06)
  Osmieszyl i podzielil Polakow ! Ogladnijcie, co mowil w USA na swoich wlasnych rodakow !!! Malo wam tego, ci ktorzy go bronia ? Dupolizcy !!!
 • ~Chrobry
  (2013-06-10 15:58)
  Wiem że ma inaczej na imię.
 • ~annastasia
  (2012-05-24 22:34)
  ***Pałowanie widocznie przydałoby się Panu Wałęsie ...! Może by mu jak to Czesi mówią naskoczilo ...! bo od dawna mu preskoczilo - po polsku wyrażnie odbiło ...!

  Odszedł od Związku, odszedł od działaczy związkowych, odszedł od ludzi pracy i prowadzi jakąś swoją prywatną politykę..! Ma niewątpliwie wiele zasług ale nie jest przecie świętą krową ..! Prawem kaduka ma się za nieomylnego, za Bóg wie jakiego mądrego, za bardziej papieskiego niż papież ..! Krytykuje, bluzga na wszystkich a krytyki siebie nie znosi ..! Powodowany niskimi pobudkami bo prywatą i zapiekłą, wstrętną nienawiścią obrażał prof. Lecha Kaczyńskiego, pierwszą osobę w Państwie, prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej a teraz po Jego tragicznej śmierci bezczelnie i po chamsku obraża i lży pamięć o Nim, obrażając w ten sposób uczucia milionów Polaków za co zasługuje obecnie jedynie na pogardę ...!

  I winien zostać przeklęty i wyklęty, póki nie uzna i nie wyzna błędów swoich, żalu, póki nie uczyni pokuty i nie odszczeka tego co powiedział ...!


  Wielki jest Bóg i bluźnierstwa zaprzańców widzi. Przyjdzie czas zapłaty i kary, także na kolesiów z PO i PSL i ich pomagierów tylko prywatą i nienawiścią się kierujących! przyjdzie czas zapłaty i kary, za bluźnierstwa, które stale głoszą, za wojne domową i obrażanie braci Kaczyńskich, obrażanie pamięci o prezydencie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, śp. prof. Lechu Kaczyńskim, za obrażanie milionów Polaków.

  Miejmy cierpliwość! Przeżyliśmy komunę przeżyjemy rządy niedoszłego doktora manipulacji stosowanej i jego kolesiów z PO i PSL oraz ich pomagierów i wyznawców koloaborujących z palikociarstwem.

  Jeżeli nie zaprzestaną obelg, przyjdzie czas, że Pan Bóg zamknie gęby oszczercom i bluźniercom, zamknie gęby wojującej łże-elicie.

  Da Bóg przyjdzie czas i na to że wnucek hitlerowskiego żołdaka, specjalista i praktyk manipulacji stosowanej, na taczkach ze swojej premierowskiej kancelarii wywiezion będzie, chyba, że wcześniej ucieknie.

  Da Bóg przjdzie czas, że otrzymają należną zapłatę, różne Oliny, Bolki i inni zdrajcy ..!

  Przyjdzie czas odpłaty i kary na Palikotów i na tych sPalikociałych i innych bluźnierców, którzy walczą
  z Krzyżem, Kościołem i Wiernymi, walczą z Polakami!

  Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci! Łacniej będzie plewy od ziarna odróżnić! Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca - rzekł Pan. Przyjdzie i na bluźnierców Sąd Boży,wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  Bóg jest Wielki, ufajmy Mu!

  Na pohybel bluźniercom, zdrajcom i zaprzańcom!
 • ~wladek
  (2013-06-10 19:52)
  walesa nieobalil komunizmu prawdziwy bohater jest w moskwie to gorbaczow niech ten balwan nieprzypisuje sobie slawy bo to klamstwo
 • ~nono
  (2013-06-11 07:48)
  Dobrze ze na Wawelu nie ma już wolnych miejsc, bo byłoby swiętokradztwo.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.