Co wiesz o Lechu Wałęsie?

Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej znanych Polaków na świecie. Sprawdź, co o nim wiesz
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
  • ~osa
    (2013-06-08 21:18)
    Wiem że jest niedouczonym elektrykiem,że brzydził się od dziecka pracą i że założył organizację solidarność która wpuściła w tunel kilka milionów roboli którym się marzyła demokracja.
  • ~biedny bo polski emeryt
    (2013-06-09 23:27)
    Nic nie wiem i nie chcę nic wiedzieć.Nie znam takiego człowieka o tym nazwisku!!!
  • ~ateista
    (2013-06-09 23:29)
    To zwykły prostak!!!
  • ~azbyszeknonim
    (2013-06-10 21:32)
    To jest karjerowicz ,bylem za toba Ty mnie zdradziles jak swoich kolegow..Walczyles tylko o siebie a nie o nas .Powiedz polakom co zrobiles z wyrwanymi kartkami , bales sie o prawdy zeby cie nie podejzewali ze byles agentem
  • ~Hans23
    (2013-06-10 14:11)
    powinien zwrócić Polsce to co zostałą niesłusznie przejęte przez niego i jego a rodzinę,a więc powrót do m4 i 1500 emerytury,a reszta do kasy pabnstwowej,dotyczy to ównież i innych cwaniaków ,którzy pod sztaandarami solidarności walczyli niby o Polskę
  • ~kibic
    (2013-06-07 23:06)
    Osmieszyl i podzielil Polakow ! Ogladnijcie, co mowil w USA na swoich wlasnych rodakow !!! Malo wam tego, ci ktorzy go bronia ? Dupolizcy !!!
  • ~Chrobry
    (2013-06-10 15:58)
    Wiem że ma inaczej na imię.
  • ~wladek
    (2013-06-10 19:52)
    walesa nieobalil komunizmu prawdziwy bohater jest w moskwie to gorbaczow niech ten balwan nieprzypisuje sobie slawy bo to klamstwo
  • ~nono
    (2013-06-11 07:48)
    Dobrze ze na Wawelu nie ma już wolnych miejsc, bo byłoby swiętokradztwo.
  • ~Kim Kovalsky
    (2013-06-10 23:53)
    Kto pisze te komentarze? Dzieci? Ile macie lat? Rocznik 95 w górę? Wezcie sie za historie a nie pierdoły wypisywać. Powiedzcie cos mądrego, bo te obelgi wyniesliscie chyba z domu. Troche szacunku obojętnie kim jest, był ,czy bedzie ten człowiek. Zazdroscisz mu kasy? A jak ty bys postópił na jego miejscu? ... Chyba tak samo. pozdro