Co wiesz o Januszu Palikocie?

Janusz Palikot to jeden z najbarwniejszych polityków w Polsce. Zasłynął wieloma kontrowersyjnymi wypowiedziami i happeningami. Sprawdź, co o nim wiesz?
  • ~EWA KOBY
    (2011-12-29 01:30)
    PAL I KOT RASY PSIEJ
  • ~patriota nie oszolom.
    (2013-02-07 12:04)
    Wy wszyscy PIS-owcy co tak szkalujecie i obrazacie palikota to co muwicie to takimi wlasnie jestescie jak sie onim bezczelnie wyrazacie.I to jest prawdziwa prawda o was.patriota
  • ~Studnet
    (2013-02-06 23:02)
    Czy on myśli ze lemingi całkowicie zdurniały. Wmawia że budowa dróg w Polsce to sukces. Najdroższe, najgorzej wykonane, często bezpośrednio po oddniu nadają się do remontu. Kompromitacja na której taki beznadziejny rząd dawno powinin upaść.Ale są tacy , którz zostaną oskubani do końca, zaglodzeni, bez pracy i jak barany do końca wierzą i zginą za Tuska.To jakaś zbiorowa durnota choroba. Paranoja
  • ~Arek
    (2013-02-06 23:05)
    Pół wariat, bez honoru, bez czlowieczeństwa, prominiujący chamstwem, cynizmem. Jak on się tam znalazl. Tyle wykolejeńców jest w Polsce. Lata wojny, komunizmu zrobily swoje
  • ~Taj.
    (2013-02-07 01:35)
    Dupek,dupek dupek!!! Na skandalach robi kariere
  • ~Marek
    (2013-02-07 02:13)
    wiem że to ********* i sowiecki agent!
  • ~panie Palikot a moze cos Z Marat'a
    (2013-02-07 07:10)
    Panie Palikot, ja to cos nie rozumiem. Ciagle jakies Happeningi. Ja tego nie rozumiem. Mozem ja to taki niedoinformowany?, Mozem Ja nieinteligientny. To Niech Pan, Panie Palikot napisze ksiazkie typu "Kapital", Niech pan pojedzie do starorzymskiej Trewiry na wakacje no i w koncu napisze Swoje wizje. Niech Pan nie uzywa do Swoich celow Bogu Ducha winnej Pani Grodzkiej bo Pan sprawia wrazenie niedoksztalconego manipulujacego Obywatela. Amoze panie Palikot Pan sie cos nauczy teorii Rewolucyji Francuskiej. Moze cos z Marata?
  • ~Kapiel Marata
    (2013-02-07 07:21)
    Panie Palikot,
    Przestrzegam Pana niech kapieli Panu nie serwuje Pani Grodzka, Bo sie skonczy kopiela Marata.
  • ~patriota.
    (2013-02-07 11:56)
    Jak napisalem slowo durni to wasz cenzor powiedzial ze to jest slowo obrazliwe,a ile jest chamskich slow w niejednych komentarzach. Ktore sa tu wypisywane.A wiedz panie moderatrze jest pan nie konsekwentny.Jaka obcje pan reprezentuje chyba koscielna,Kostytucja jest jedna dla wszyskich bez wyjatku,a muwi sie tam wolnosc slowa iwyznania.patriota
  • ~TOLERANCISTA NIE FANATYK.
    (2013-02-07 12:14)
    Oszolomami to wlasnie wy wypisujacy oxhydne slowa jestescie ,to tylko ludzie bez tolerancji tacy PIS-owcy sa do tego zdolni. Ciekawie kto was wyksztalcil.Chyba rynsztok i ulica z najgorszej dzelnicy waszego miasta.Proscie o zdrowie bo na rozum zapuzno.patryjota.