Co wiesz o Januszu Palikocie?

Janusz Palikot to jeden z najbarwniejszych polityków w Polsce. Zasłynął wieloma kontrowersyjnymi wypowiedziami i happeningami. Sprawdź, co o nim wiesz?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Brak
  • ~EWA KOBY
    (2011-12-29 01:30)
    PAL I KOT RASY PSIEJ
  • ~DISKO
    (2013-02-07 12:15)
    Paliknur to jest,debil nad debilami Grodzki musiał mu dobrze przenicować aszloch, że mu aż do mózgu,sperma doszła i pierdzieli takie bzdety że sam w nie niewierzy, WSTYD W CAŁEJ EUROPIE,że mamy w parlamencie takich wariatów jak Palikot i jego posłowie bo to są diabły w ludzkim wcieleniu, tylko przyprawić im rogi bo ogony to już mają! powinni się poddać eutanazji bo mają chorobę nie uleczalną...
  • ~Arek
    (2013-02-06 23:05)
    Pół wariat, bez honoru, bez czlowieczeństwa, prominiujący chamstwem, cynizmem. Jak on się tam znalazl. Tyle wykolejeńców jest w Polsce. Lata wojny, komunizmu zrobily swoje
  • ~Marek
    (2013-02-07 02:13)
    wiem że to ********* i sowiecki agent!
  • ~panie Palikot a moze cos Z Marat'a
    (2013-02-07 07:10)
    Panie Palikot, ja to cos nie rozumiem. Ciagle jakies Happeningi. Ja tego nie rozumiem. Mozem ja to taki niedoinformowany?, Mozem Ja nieinteligientny. To Niech Pan, Panie Palikot napisze ksiazkie typu "Kapital", Niech pan pojedzie do starorzymskiej Trewiry na wakacje no i w koncu napisze Swoje wizje. Niech Pan nie uzywa do Swoich celow Bogu Ducha winnej Pani Grodzkiej bo Pan sprawia wrazenie niedoksztalconego manipulujacego Obywatela. Amoze panie Palikot Pan sie cos nauczy teorii Rewolucyji Francuskiej. Moze cos z Marata?
  • ~Kapiel Marata
    (2013-02-07 07:21)
    Panie Palikot,
    Przestrzegam Pana niech kapieli Panu nie serwuje Pani Grodzka, Bo sie skonczy kopiela Marata.
  • ~patriota.
    (2013-02-07 11:56)
    Jak napisalem slowo durni to wasz cenzor powiedzial ze to jest slowo obrazliwe,a ile jest chamskich slow w niejednych komentarzach. Ktore sa tu wypisywane.A wiedz panie moderatrze jest pan nie konsekwentny.Jaka obcje pan reprezentuje chyba koscielna,Kostytucja jest jedna dla wszyskich bez wyjatku,a muwi sie tam wolnosc slowa iwyznania.patriota
  • ~patriota nie oszolom.
    (2013-02-07 12:04)
    Wy wszyscy PIS-owcy co tak szkalujecie i obrazacie palikota to co muwicie to takimi wlasnie jestescie jak sie onim bezczelnie wyrazacie.I to jest prawdziwa prawda o was.patriota
  • ~TOLERANCISTA NIE FANATYK.
    (2013-02-07 12:14)
    Oszolomami to wlasnie wy wypisujacy oxhydne slowa jestescie ,to tylko ludzie bez tolerancji tacy PIS-owcy sa do tego zdolni. Ciekawie kto was wyksztalcil.Chyba rynsztok i ulica z najgorszej dzelnicy waszego miasta.Proscie o zdrowie bo na rozum zapuzno.patryjota.
  • ~janzio2
    (2013-02-07 13:33)
    z ciebie taki patriota jak z koziej dupy trąba piszesz ze nie oszołom wolisz niezrównoważony ok bo inaczej cie nie postrzegam