Co wiesz o Bronisławie Komorowskim?

Bronisław Komorowski został prezydentem w wyniku przedterminowych wyborów związanych z katastrofą smoleńską. Sprawdź swoją wiedzę na temat Bronisława Komorowskiego.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Brak
  • ~TO WIEM NAPEWNO
    (2012-02-06 17:36)
    ZE URODZIL SIE W OBORNIKACH, UCZESZCZAL NA HISTORIE NA KTORA NIE BYLO EGZAMINOW WSTEPNYCH, I UDAJE CHRABIEGO.
  • ~ortografia I klasa
    (2012-02-08 03:37)
    tesc i tesciowa zrobily z bronka zucha /zoha/
  • ~ciocia zosia
    (2012-02-17 00:47)
    specjalista od ortografii i inteligentny od buló, nieprawdaz ?
  • ~Sani
    (2012-02-08 14:07)
    Bronek to typowy chlopek rostropek , jeszcze mu sloma z butow wystaje. Nie potrawi sie zachowac i wogule lepiej pasuje na soltysa niz na prezydenta.
  • ~karin
    (2012-02-07 06:44)
    -Panie Prezydencie! Nie był pan specjalnie zaskoczony ,że tak znienacka otrzymał pan tą prezydenturę?
    -Tak , muszę się przyznać, że dwa dni wcześniej byłem u wróżki i przepowiedziała mi,
    że wiadomość o prezydenturze spadnie na mnie jak Tupolew z jasnego nieba.
    -I nikomu pan o tym nie powiedział?
    -Nie, bo ktoby tam chciał uwierzyć ruskiej wróżce, a poza tym nie chciałem kusić losu
    i odwracać kart przeznaczenia.
    Chciałbym dodać, że ostatnio ta wróżka mi powiedziała, że jak to bractwo w internecie się nie uspokoi,
    to ona nie ręczy za inne przedmioty, które mogą zacząć spadać z nieba. Ance wywróżyła , że schudnie,
    ale na razie tylko o jakieś 25 kilogramów- więcej z Tarota nie udało się wyciągnąć.
  • ~J
    (2012-02-08 18:07)
    Apo czym cham chama poznaje?
  • ~rokoo
    (2012-02-07 17:07)
    Dziadek "hrabiego" Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz - to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborczych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
    W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.
    W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.
    Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego – armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski.
    Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: "Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (ps.Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką. Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga."
    Niech Bronek wytłumaczy ten "cud nad cudami", że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem LWP.
    Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego "cudu" jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława - był sowieckim agentem! Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI, bł sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP - Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim - znalazł się w jego rekach..
  • ~Polka
    (2012-02-07 22:08)
    Duzym bolem i wstydem jest fakt, ze zostal prezydentem Wstyd, ze taki osobnik urzeduje w palacu.
  • ~Mnie
    (2012-02-08 21:40)
    się podoba
  • ~jorgus46