Co wiesz o TVN?

Głośne nazwiska, kontrowersyjne tematy, spektakularne show i popularne seriale. To wizytówki tej stacji telewizyjnej. Co tak naprawdę wiesz o TVN?
  • ~ityle
    (2011-11-24 14:15)
    Tusk Vision Network
  • ~tutejszy
    (2013-03-05 10:58)
    re : ~Kłamtusek2013-03-05 10:17 Ten jeden punkcik jest jak łyżka dziegciu w beczce miodu :)))
  • ~13kwis krakus
    (2013-03-06 21:55)
    Wpisz w Google "jak powstała TVN" i będzie wiele artykułów.
    Poznasz pomyslodawcę gen. Kiszczaka, Urbana wspierającego pomysł, Żemka [ten od FOZZ] jako speca od finansowanie i Waltera wybranego jako najbardziej do tej roboty przydatnego.
    No to teraz wiesz kogo czytasz? Kiszczaka i WSI. Oraz biznes na przekrętach.
    Wczoraj Sekielski pokazał jak rocznie tracimy ponad 400 mln z podatku. Tyle zarabiają oszuści. Reporterzy potrafią wytropić--ale służby nie. Bo na górze dostają swoją działkę. Lepiej podnieść VAT lub "zarobić" na chorych [skracając listę refundowanych]niż zlikwidować mafię stalową?

    Dlatego mafie boją się Pis. Za PO kraść można bezkarnie. No chyba ze coś wycieknie do mediów. Sawicka dostała 3 lata i nadal się odwołuje. tak to przeciągają--do umorzenia? Bo swojaczka z PO?
  • ~ada
    (2013-03-06 20:04)
    mam pomysl to niech wszyscy z tvn jada do panamy<bedziemy mieli spokoj i jeszcze niech wezma ze soba michnika
  • ~robol
    (2013-03-06 12:06)
    tvn to telewizja dla lemingow z beznadziejnymi serialami , tanecznymi show ,x factorami to telewizja dla inteligentnych inaczej czyli dla debili
  • ~docent vinnetou
    (2013-03-06 08:51)
    stacja TW i spadachroniarzy z WSI,polskojężyczna
  • ~bolka trampki
    (2013-03-05 22:36)
    a czy za grupą ITI nie stoi TIME warner I.N.C. czyli medium wszechpolityczne?
  • ~bono
    (2013-03-05 22:33)
    Na jakiej podstawie TVN zarejestrowano w Panamie, i dlaczego jeśli to nie jest Polska stacja, dostają kasę z abonamentu, i kto na to pozwala?
  • ~ajax
    (2013-03-05 21:24)
    TVN pozbywa się każdego kto ośmieli się skrytykowa Słońce Peru i PO.
  • ~Jaron
    (2013-03-05 21:01)
    Nie ma to jak RTL Trwam Niemca Rydzyka,wtyczki KGB.