Co wiesz o Jarosławie Gowinie?

Polityk do niedawna uważany za lidera konserwatywnego skrzydła Platformy Obywatelskiej. Były minister sprawiedliwości i "nominowany do usunięcia" z partii. Jarosław Gowin rozstał się z PO. Co z jego polityczną przyszłością?
  • ~kowalski
    (2011-12-05 10:33)
    to taki plywak jak Cyrankiewicz
  • ~Re juz nie katolik
    (2013-05-30 10:14)
    Wiec z jakiej SEKTY???

    A moze PO prostu POmatol PRZY zlobie???
  • ~i tyle
    (2013-05-31 06:22)
    To Polak jest.
  • ~uważny obserwator
    (2013-05-30 21:35)
    poglądy ma jakie ma - nie muszę się z nimi zgadzać,ale ... dla mnie polityk,który;
    - dla kariery zmienia partię jest niewiarygodny !!
    - gdzie się pojawi potrafi skłócić / kiedyś PIS teraz PO/ jest warchołem !!

    i niech sobie idzie do diabła !!
  • ~jasio
    (2013-05-30 19:38)
    on nie wie co chce chwyta się wszystkiego jak tonący brzytwy jako minister nic nie zrobił i teraz opowiada bzdury on już od dawna był za partią pis i oto mu chodzi dlatego ja bym go dawno już pogonił z po.
  • ~VON z PeŁO i spółką
    (2013-05-30 17:43)
    Ja się do dziś dziwię,że Gowin do tej POry POpierał tak szkodliną partię jaką jest :
    PARTIA OSZUSTÓW ZAKŁAMANYCH która zniszczyła kraj POLSKĘ i wypowiedziała wojnę propagandową POLAKOM.
  • ~Benek
    (2013-05-30 13:55)
    Ten Quiz to perfidny sposób reklamy dla Gowina. Takich ludzi jak Gowin powinniśmy się wstydzić a nie promować. Jeko minister wyjątkowo niekompetentny nic pozytywnego nie zrobił w resorcie sprawiedliwości. Bezprawie w tym resorcie a szczególnie w wydaniu komorników jest niespotykane w innych krajach europejskich..
    Gowin to człowiek niezwykle zarozumiały, butny jak Pruski junkier, powinien być trzymany jak najdalej o polityki i od wpływów na jakiekolwiek decyzje o wymiarze społecznym czy państwowym. Gowin to typowa osobowość Rydzykowo - PiS-owska i z PO dawno go powinni pogonić. jest to wyjątkowy szkodnik i tupeciarz
  • ~antyRP IV
    (2013-05-30 10:39)
    Pochodzi z Talibanu !
  • ~wesoly emeryt...
    (2013-05-30 00:08)
    O tym osobniki chce wiedziec mozliwie malo! Najchetniej zapomniec, ze cos takiego w ogole istnialo w strukturach PO!
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-05-31 15:27)
    Przecież to jest oczywista oczywistość, że Gowin - to koń trojański Kaczyńskiego w Platformie. Do tej pory był tzw. "śpiochem", ale teraz Kaczyński wydal mu rozkaz przebudzenia się
    P.S. Co oznacza ten świętoszkowaty uśmieszek Gowina na fotce do tego artykułu??