Co wiesz o homeopatii?

Ta niekonwencjonalna metoda leczenia ma pewnie tyle samo zwolenników co przeciwników. Sprawdź swoją wiedzę na temat homeopatii.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~scep
    (2011-12-07 12:24)
    Każda bzdura ma swoich zwolenników i przeciwników (choć niekoniecznie tyle samo).
  • ~Marek
    (2012-07-07 11:29)
    Czy Ziemia się kręci ? Oczywiście, że nie. Bzdura. Jednego z najmądrzejszych ludzi na świecie, zmuszono nawet do publicznego odwołania tego idiotycznego twierdzenia. Każdy przecież widzi, że się nie kręci. No tak, a potem się okazało ... .
  • ~hj
    (2013-05-04 21:56)
    Wiem że to pic na wode
  • ~adolf
    (2013-05-03 21:33)
    Powinniśmy sobie uświadomić że ludzkie ciało zbudowane jest wielu miliardów komórek. A choroba powstaje na poziomie komórki, a nie jak medycyna konwencjonalna twierdzi ze na poziomie organu. Tam gdzie pisze Apteka powinien widnieć napis Sklep Chemiczny. Jak nie wiesz jak funkcjonuje twój organizm, czego potrzebują komórki twego ciała, tak długo nie będziesz się cieszył zdrowiem
  • ~jan
    (2013-04-19 06:20)
    wpisz w google pamiec wody i poogladaj przez godz. a przekonasz sie jak malo wiesz o swiecie
  • ~jan
    (2013-04-19 06:18)
    wpisz w google pamiiec wody i posluchaj i popatrz okolo godza bedziesz zaskoczony jak malo wiesz jeszcze o swiecie.
  • ~AK
    (2013-03-18 11:57)
    Co leczy?
    To czego nie ma.
    Ot i to
  • ~Zippo
    (2013-02-17 19:58)
    Hannemana jak sam niejednokrotnie przyznawał do stworzenia homeopatii zainspirowały seanse spirytystyczne podczas których duchy miały mu przekazać odpowiednie receptury. Później rozwinął teorię dodając pojęcie "energii życiowej", "miazmy" czy "dynamizowania". Wszystko to urąga ludzkiej inteligencji. Szkoda tylko że kilku przygłupów z tytułem lekarza za rządów Partii miłOści uznało te paraspecyfiki za leki i zobowiązało apteki do ich sprzedaży.
  • ~Saw
    (2013-02-17 14:02)
    Bardzo żałuję, że lek na nadciśnienie został wycofany stosowałam go przez 5 lat z dobrym skutkiem, obecnie bronię się przed infekcją grypopodobną, przeziębieniem lekiem oscillococcinum z bardzo dobrym skutkiem i co jest nie bez znaczenia lek ten nie szkodzi.
  • ~pipiblond
    (2012-10-28 08:53)
    Woda posiada pamięć to kryształki, ale gołym okiem tego nie widzimy. W naszym organizmie jest ponad 60 % płynu, na resztę sam odpowiedz. Nie mogę tu podać swojego bloga, bo to byłaby reklama, ale poszukaj, tam dowiesz się nie tylko o logicznej homeopatii.