Co wiesz o ADHD?

Dziecko nie może usiedzieć w miejscu, nie koncentruje się na nauce, wszędzie go pełno... Może ma ADHD, które w ostatnich latach jest często diagnozowane u wielu dzieci? No właśnie, ile wiesz o ADHD?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~EWA
    (2011-12-15 00:03)
    A MOZE W WIECZOR WYBORCZY WYLAZI KRET ?
  • ~Prof. Kleks
    (2012-01-30 20:20)
    A przylać pasem wałkoniowi i niech siedzi na dupie!
  • ~janinaH
    (2013-11-15 21:51)
    Nieudolni nauczyciele doprowadzają dzieci do nabawienia się ADHD
    Nie sprawiedliwa ocena sytuacji zaistniałej między dziećmi np.bójka przezwiska szkalowanie słabszego psychicznie dziecka doprowadza do wybuchu agresji czyli do ADHD
    Wina leży po stronie nauczycieli , nie próbują wsiąść w obronę to krzywdzone dziecko przez cwane złośliwe dzieci które udają że są niewinne .
    karci właśnie to biedne dziecko
    Słabsze dziecko czuje się niesprawiedliwie sądzone przezywane po cichu jak nauczyciel nie słyszy wybucha krzykiem agresją .
  • ~Joanna
    (2013-01-30 18:53)
    jjak czytam o wychowaniu pasem itd dzieci z ADHD to żal mi tych co tak mówią.Nie tędy droga.Szkoda ,że większość nauczycieli nie rozumie postępowania dzieci z ADHD.Oni też uważają te dzieci za niegrzeczne,żle wychowane itd.Ja wiem ,że kiedyś się o tym nie mówiło ,bo nie umiano jeszcze tej choroby zdiagnozować jak wielu innych.Ja mam 68 lat.Byłam żywym dzieckiem,psotnym ale nie miałam problemu z koncentracją,uczyłam się dobrze.Wychowałam 3 dzieci.Były one i te żywe i ułożone.Wszystkie skończyły studia.Mam 5 wnucząt wychowywanych bez pasa,przez fajnych rodziców,Dzisiaj i ja wiem co to jest dziecko z ADHD.Mam takiego wnuka.Zauważyliśmy jego nazwijmy to inną ruchliwość już w wieku 3 lat i co mieliśmy go wychowywać pasem ?Najgorsze zaczęło się w szkole.Myśleliśmy,że tam pracują świadomi,wykształceni nauczyciele.Razem współpracując uda nam się aby spokojnie skończył szkołę,aby wychować go w miarę na kulturalnego człowieka. To nie u nas.Nauczyciele umieją pisać tylko uwagi,ganić,uważać takie dzieci za niegrzeczne.Najlepsi uczniowie to są ci co ne sprawiają problemów wychowawczych,siedzą cicho jak myszy pod miotłą a rodzice im tylko przytakują.
  • ~pipiblond
    (2012-10-28 08:48)
    Usunąć z diety cukier i inne chemiczne potrawy, problem po paru miesiącach zniknie
  • ~sonii232
    (2012-05-22 17:14)
    siema znacie mnie
  • ~sanii232
    (2012-05-22 17:13)
    głupe
  • ~George
    (2012-05-17 00:03)
    ADHD to inaczej Syndrom Niesiola...:))))))
  • ~Pas to prawdziwy przyjaciel II
    (2012-05-16 08:59)
    Pas to prawdziwy przyjaciel2012-05-15 14:42
    Pas to najlepszy przyjaciel dziecka z ADHD

    Zauważyłem ,że rodzice na zbyt wiele pozwalają swoim dzieciom i dopóki wszystko dzieje się w ich mieszkaniu to jest w porządku. Natomiast jeżeli dziecko uważa, iż zakazy nie istnieją poza domem rodzinnym, to ingeruje w prawa innych ludzi, na co nie ma i nie może być przyzwolenia. Zakazy trzeba stawiać wcześniej, problem ADHD to problem rodziców nieumiejących wychowywać swoje dzieci i niezdolnych do funkcji bycia rodzicem.
  • ~Pas to prawdziwy przyjaciel
    (2012-05-15 14:42)
    Pas to najlepszy przyjaciel dziecka z ADHD