Co wiesz o Władimirze Putinie?

Przez lata Władimir Putin cieszył się niesłabnącym poparciem Rosjan. Teraz sympatia dla rosyjskiego przywódcy powoli maleje. Nadal skupia on jednak w swoich rękach pełnię władzy w kraju. Zobacz, co wiesz tym polityku.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~MARKO
    (2012-01-11 20:33)
    kawał buca
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-01-22 21:20)
    "życzliwa Krysia M." - tylko tyle wiesz matołku o Putinie?
  • ~józek
    (2012-01-20 12:03)
    Józia z WEikidanki i Ania z Poraja zgodnym chórem:

    Myślę z kompleksem niższości , przejawiając
    nieprzeciętrny kretynizm. Mogę jednak obraźliwie tworzyć sylwetkę Putina.
    Rosja pod jego rządami będzie euroazjatycką kolonią.
    Polacy zawsze wyśmiewali się z takiego pokręcenia umysłów.
    Dzięki niemu pozbyliśmy się ludzi twórczych i mądrzejszych budujących
    siłę swoich państw. Wszyskie media i oficele krzyczą
    że jest dobrze. Jednak jest sługasem Europy.
    Kto tego nie zrozumie
    będzie tworzył tego typu komentarze jak wyżej Wykidana Józia z i Ania z Po-ryja
  • ~EWA KOBY
    (2012-01-21 18:00)
    POEMATY WAM PISZA OD ZAWSZE TO KORUPCJA DDROWKA DLATEGO WAS OD ROSJI PUT IN GIERKA JAKA ZIEZNOSC NAZWIK JAK MOZNA WYBRAC NAZWE PUT IN OD RAZU JESTESMY W DUPIE A OB AMA LADUESZ W SEKCIE
  • ~teddy
    (2012-01-21 19:16)
    Nie zamierzam obrazac w tym komentarzu W.Putina,ale wydaje mi sie ,ze prawie
    w 200 milionowym panstwie osoba w/w powinna byc zastapiona bez uszczerbku -
    politycznego,gospodarczego,moralneo itp.dla Rosji.Potocznie sie mowi nie ma
    ludzi nie zastapionych.Przychodza ludzie nowi z demokratycznych wyborow i moga
    byc lepsi.
  • ~Rob73_73
    (2012-01-22 10:40)
    Takich osób co Putin w Polsce nam brakuje co by wszystkich za mordę trzymał. To autorytet dla kraju a nie tak jak u nas.Putin to ktoś co sobą reprezentuje nię tylko w sporcie ale tez i tezyzna fizyczna wyobraźcie sobię kogoś z naszych polityków
  • ~podaj_dalej
    (2012-01-23 07:02)
    Dla płatnych zwolenników Putka raz jeszcze- prosto do kancelarii Bronka.

    Krótka rozprawa między Donkiem ,Bronkiem i Putinem.
    Donek: Dobry Bronku, co się dzieje, zali Putin z nas się śmieje.
    Że nam cały czas gazuje, to już myśli, że my ch... .
    Bronek: Tak dalekośmy zabrnęli, że z nim nic już nie rozdzieli.
    Donek: A jak wszytko się okaże?
    Bronek: Podwoimy wszystkie straże,pozmieniamy paragrafy,będą nasze fotografy
    I podręczni dziennikarze i spikerów piękne twarze wmawiać tej przygłupiej zgrai,
    Że to dla dobra ich kraju.
    Putin: Tyle tiażołej raboty a z wami same kłopoty.
    Tyle szpionów nawtykanych, samolotów nastrącanych. Tyle udanych przekrętów
    Usuniętych konkurentów, tyle wygranych wyborów i kasiory pełnych worów.
    Podrzuciłem wam fałszywki za pomocą starej dziwki- mojej księżnej Anodiny,
    Aby zwalić wszystkie winy na waszego jenerała.Z liotczykami sprawa cała
    Szto biez wodki nie latajut i w kokpicie zasypiajut.
    Donek: Ale przecie nawet wrona nie poleci bez ogona, gdy rakieta go odstrzeli .
    Putin: Wyście o czymś zapomnieli- wyście wszystko spartolili i tego klona stworzyli.
    To jest sprawa niepojęta – tworzyć klona prezydenta, który tu tak samo działa
    Jak jego poprzednik bez mała.
    Bronek: Jesteś w błędzie Putku miły, wszak bez naszej jest to winy, że prezydent miał bliźniaka,
    Sprawa jest tu tylko taka, że Arabski- bez polotu- nie namówił go do lotu.
    Putin: Ja nie wierzę wam hultaje- a ty Donek rób tak dalej a twoja madame Angela
    Da ci mierny urząd mera w jakimś nowym Sopotburgu, a nie lożę gdzieś w Strasburgu.
    Co tam ,gdyby nie Angela dawno bym ciebie rozstrzelał albo spoił cię Polonem.
    Albo inaczej natchniony kazał powiesić na sznurku - jak ten Lepper,
    Co przy biurku dyndał sobie na krawacie. Masz już chyba pełne gacie?
    A ty Bronku mój łaskawy, za to ,że pokpiłeś sprawy, co jest przecie niepojętym-
    Nadal będziesz prezydentem...prezydentem Habarowska.
    Coraz większa rośnie troska- dziwaczeje nam Syberia, coraz większa menażeria
    Różnych kultur.Tam potrzeba mediatora, co z Chińczykiem się upora.
    Masz ostatnio doświadczenia. A nie zrób ze mnie jelenia.
    Bo przysięgam na Lenina, że nie będie moja wina, gdy przy którymś lądowaniu
    Jakiś przyrząd nie zadziała, czy choinka jakaś mała przepołowi Tupolewa.
    Albo zabłąkana mewa zrobi z niego kupę złomu.
    Bronek: Pozwól Putku jeszcze trochę , gdy już wszystko wysprzedane
    i trza było zajrzeć w ziemię, nabrać na drogę w pończochę
    -parę złotych za kamienie.
    Putin: Tutaj my przejmiemy władzę – ja marzyłem już od dziecka
    I powstanie zamiast Polszy –Republika Mazowiecka.
    Donek: Niechaj krnąbrna opozycja psioczy- to wszystko jak kulą w płot.
    Ja pamiętam gdy pewnej nocy, gdy mój dziadziuś mnie usypiał
    To mi śpiewał: „Polen ist tot”
    „Polen ist tot”, „Polen ist tot”, „Polen ist tot”
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-01-22 16:33)
    O Putinie wiadomo tyle, że Donalda ma tam, gdzie się wśliznął pod Smoleńskiem.
  • ~maczek1930@wp.pl
    (2012-01-22 16:29)
    Ludzie : opamiętajcie się w tych swoich złośliwych komentarzach p-ko Putinowi
    Jestem więcej jak pewien że te złośliwe komentarze niie pochodzą tylko od zwykłych ludzi ale również od ludzi za którymi stoją Wielcy i Bogaci tego świata.
    Gdy Jelcyn sprzeciwił się Gorbaczowowi i doprowadził do obalenia ZSRR to właśnie wtedy wielcy i bogaci tego świata postrzegli jako okazję do jeszcze większego bogacenia się poprzez wykorzystanie bogactw naturalnych Rosji.
    Kryzts Rosji za Jelcyna jest tego przykładem Wtedy na przeszkodzie realizacji
    planu wiellkich i bogatych stanął właśnie Putin który rozprawił się z nacjonalistami czeczeńskimi i wyprowadził Rosję z kryzysu pod hasłem :
    Surowców od Rosji ile chcecie ale waszego kapitału Rosja nie potrzebuje.
    Itylko to i wyłącznie stoi w gardle wielkich i bogatych tego świata p-ko Putinowi.
    Dlatego
  • ~PYTANIA
    (2012-01-22 19:31)
    Pytanie,dlaczego w Rosji liwidowano zydowskich zurnalistow o rosyjskich imionach,
    dlaczego, aresztowano rosyjskich oligarchow zydowskiego pochodzenia,dlaczego
    zydzi chca innej demokracji na wzor lenina, marxa,engelasa,dlaczego P.Putin ma
    wzgledny stosunek do PiS, a pozytywny do PO.