Co wiesz o wibratorach?

W bogatym świecie erotycznych zabawek nie zawsze łatwo dziś dociec, co jest czym, skąd się wzięło i na jak różne sposoby może sprawiać użytkownikowi przyjemność… A przecież warto to wiedzieć, prawda? Sprawdź, co wiesz o wibratorach!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~retromedyk
    (2012-05-23 14:32)
    W XIX wieku byli specjalni lekarze (ginekolodzy?), którzy m.in. leczyli zaburzenia emocjonalne kobiet masturbując je aż do orgazmu. Chyba właśnie używali jakichś protoplastów dzisiejszych wibratorów. Taka strapiona kobieta - samotna lub mająca niemocnego męża (którego nie chciała zdradzać) - szła sobie do lekarza na taki zabieg jak dzisiaj na masaż. Pan doktor jej robił bardzo fajowo (ale bez stosunku) i wychodziła zadowolona i zrelaksowana. Jednak te praktyki medyczne zostały później zaniechane z uwagi na wątpliwości etyczne ich stosowania.
  • ~Agent_PO_tomek
    (2012-05-23 16:37)
    Czymś takim Tusk wykończył FEDAK,
    a teraz kolej na KOPACZ...
  • ~logo
    (2012-05-24 15:59)
    Pytanie 1. i 5. dotyczą tego samego!
  • ~d
    (2012-05-28 20:59)
    I jak tu zaspokoić kobietę jak ona z wibratorem obcuje.
  • ~ala
    (2012-05-29 18:44)
    tusk jest do niczego w łózku
  • ~vp
    (2012-05-30 14:04)
    w TEJ MATERII CZYLI WIBROLOGII STOSOWANEJ NAJWIĘCEJ MOŻE POWIEDZIEĆ PALIKOT JANUSZ .
  • ~Kaz
    (2012-06-04 13:04)
    Moja kobieta zawsze podkręca się wibratorkiem a ja na to patrzę i staje mi jak sosna kanadyjska i dzięki temu mamy odlotowe orgazmy. Ona nieraz ma kilka takich parominutowych a ja nawet do trzech i ten ostatni jest też dobry mimo tego że się prawie nie spuszczam więcej iż parę kropelek.
  • ~niśmiały
    (2012-06-05 15:31)
    Wynalazcą tego jest Janusz Palikot?
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2012-06-06 21:13)
    PALI - głup Z TAKIM CACKIEM LATAŁ DO PROPAGANDY - OGŁUPIANIA - NARODU - tvn-24- PAO ...
  • ~MELA
    (2012-06-11 08:47)
    A ja tam wolę ze swoim psem (BOKSER) WSPANIAŁY PARTNER.