Co wiesz o Syrii?

Państwo graniczące z Libanem, Izraelem, Jordanią, Irakiem i Turcją. Co wiesz o Syrii?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~Alek
    (2012-02-26 14:21)
    O Syrji to najwiecej wie Putin zolta rasa,czyli Chiny .
  • ~Marcin
    (2013-09-25 23:01)
    Podziękować Turkom za wsparcie terrorystów do Syrii .
    Co wam Syria zrobiła ?
  • ~dziunia
    (2013-11-04 13:11)
    Panie Ziobro na co czekacie? natychmiast powinniście cos z tym zrobić!! mało zła zrobiło PO dla Polaków .Nie mówię o wielkich przestępcach bo ci akurat mają super w Polsce..A co z Uczciwymi Polakami ??gdzie ich miejsce ?? zrobili z Polski złodziejski kraj ..
  • ~entymolog
    (2013-10-19 02:18)
    Wyrazy współczucia dla prokuratury, ŻE MUSI TOLEROWAĆ TEGO ZAWODOWEGO DONOSICIELA.

    ANTEK, DZIEŃ BEZ DONOSU DO PROKURATURY, TO DZIEŃ STRACONY.
  • ~Anatol
    (2013-10-16 22:44)
    Assad winien zostac w Syrii on sciagnął szmaty z głów kobiet arabskich. W Libii powinien rządzić Kadafii a skoro go zabili, rzady powinien objac syn Kadafiego.Wówczas Afryka nie płynęła by do Europy I nie trzba by w Bułgarii, Italli i Hiszpanii stawiac płotów wzdłuż plaż.
  • ~EWA
    (2013-10-08 10:36)
    robienie "polityki" - czytelniku to wlasnie k...restwo swiata!
    i twoje pomylencu!
    jak madry czlowiek moze napisac to co ty powyzej? czy wiesz co oznacza slowo araby!
    - to konie
    jest tez narod arabski czyli ARABOWIE - podzielony po 2-ej wojnie swiatowej na male panstewka np. Syrie - i napadany ze wszystkich stron swiata!
    biedni ludzie, ktorzy musza tam zyc! biedni bo maja rope naftowa, zebys mogl jezdzic musisz ja kupic na stacji benzynowej!
    niestety brutalny swiat - chce zawladnac ropa i bogactwem tych kraikow!!!
    to tyle "czytelnik"
    moze poczytaj, poucz sie, moze do lba ci sie dostanie odrobina prawdy?
  • ~I am Turecki
    (2013-10-06 22:52)
    Po prostu biorą przykład z Brytyjek.
  • ~pol
    (2013-10-20 19:11)
    Polska powinna podbić ten kraj, przydała by nam sie jakas kolonia
  • ~helik
    (2013-10-03 17:34)
    Polscy żołnierze służą w oddziałach ONZ na terytorium, które Syria straciła po wojnie sześciodniowej. Jaki kraj okupuje Wzgórza Golan?

    już dawno tam nie służą, brawo za wiedzę
  • ~wert
    (2013-10-19 15:52)
    co nas obchodzi ten klamczuch