Co wiesz o Hannie Lis?

Prezenterka programów informacyjnych w wielu stacjach telewizyjnych. Prywatnie druga żona Tomasza Lisa. Obdarzona urodą, do której wzdycha spora grupa panów. Co wiesz o Hannie Lis?
  • ~Klara
    (2012-05-04 15:58)
    ale lubi to co ja
  • ~Karina
    (2012-11-17 15:17)
    fatalna kobita ,brzydka i mało profesjonalna okropny wygląd a świństwo ma wypisane na nerwowej facjacie a fuj
  • ~nie moj typ urody
    (2012-05-14 10:25)
    NIE WIEM JAKI GATUNEK MEZCZYZN SIE NIA ZACHWYCA, MNIE TA POSAGOWA URODA NIE ZACHWYCA, TWARZ JAK U POSAGU,BEZ WYRAZISTOSCI CHARAKTERU,ZIMNA, NIEPRZYJAZNA,BEZWZGLEDNA I NIE ZMIENI TEGO ANI UBRANIE ANI UCZESANIE.
    PAMIETAM JA SPRZED KILKU LAT JAK CZYTALA WIADOMOSCI, NUDNIE I BEZNAMIETNIE,JAKBY TA PRACA JA MECZYLA,MOZE TERAZ BEDZIE LEPIEJ.
  • ~gosc
    (2012-05-14 14:06)
    tyle wiem ze przyprawia rogi liskowi
  • ~otro
    (2012-05-14 23:49)
    Religią Lisa jest mamona,która zniszczyła w nim zdolność do obiektywizmu i świadomosci tej niepełnosprawności.Zatem nie nałeży słuchać jego ogłupiania i manipulacji.Jest wynajętym robotem.
  • ~maryjanna
    (2012-06-18 19:50)
    nie bede placic abonamentu tylko dlatego zeby hani i tomkowi nabijac kieszenie.co oni wielkiego robia zeby brac taka kase.jest tylu mlodych i zdolnych ktorzy zrobia lepszy program za duzo mniejsze pieniadze.sa przereklamowani nudni a tomasz w swoich programach nie jast bezstronny.mdli mnie.
  • ~33rd
    (2012-09-11 14:56)
    królowa... hahahaaaaaaaaaaa
  • ~Ewa
    (2012-09-11 15:55)
    Oj, oj ...czemu tak łatwo jest krytykować, niż poprostu powiedzieć nie ma brzydkich polskich kobiet. A pani Hanna jest przecież przykładem naszej polskiej dziewczyny. Inteligentna, ładna ... Zazdrosnikow to boli, bo i ze ma pana z kasa, tego już rodacy nie mogą przebolec ... I to jest nasza Polska wada ... Ze czyjeś szczęście boli...
  • ~ALKOCHOLIK
    (2012-09-17 22:34)
    Cos mi sie wydaje ,ze jak skonczy z telewizja to i z Lisem a wowczas beda szanse dla innych takich jak ktoremu powoli staja sie nudne te ruchy do przodu do tylu !
  • ~BB
    (2012-09-16 21:53)
    Pozdrawiam serdecznie Panią Hannę Lis.Bardzo lubię oglądać Panią w przekazywaniu wiadomości.Jednocześnie życzę Pani wszystkiego dobrego w życiu.