Co wiesz o suplementach diety?

Suplementy są uzupełnieniem diety, przyczyniają się np. do wzrostu masy mięśniowej czy redukcji tkanki tłuszczowej. Nie gwarantują sukcesu, ale z pewnością pomagają go osiągnąć. Przekonaj się, ile wiesz o suplementach.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~satyr
    (2012-07-19 17:48)
    Najlepszy i najtańszy "suplement" to "sperma" chłopaka.
    Ma wszystko do "zapłodnienia" dziewczyny.
    Panowie oszczędzajci swoje "nasienie" (lepie je "łykańcie" kulturyści)- nie spuszczajcie do zlewu (szkoda "białka").
    NA "hormony" nie ma "rady".
  • ~ATARAKAN
    (2012-06-19 20:30)
    CZŁOWIEKU, TY CHYBA MIESZKASZ NA PUSTYNI. JAKI "BRAK INFORMACJI" ?
    MOŻNA CZYTAĆ I OGLĄDAĆ OBRAZKI 28 GODZIN NA DOBĘ, I TAK SIĘ PRZEZ
    TO NIE PRZEBIJESZ. KŁOPOT JEST INNY - LUDZIE NIE MAJĄ POJĘCIA
    O CHEMII, ZWŁASZCZA FIZJOLOGICZNEJ, "CZYTAJĄ" JAK MAŁPY,
    I NIE WIEDZĄ, W CO WIERZYĆ, BO TYLKO MOŻNA WIERZYĆ ALBO NIE.
  • ~Bart
    (2012-09-18 22:33)
    Odpowiedź na 7 pytanie jest całkowicie błędna. ZMA w żadnym wypadku nie wpływa na poziom testosteronu. Magiczne działanie ZMA to jeden z wielu mitów wykreowanych przez firmy produkujące suplementy diety w celu oszukania naiwnych.
  • ~Pan Leon Sułek
    (2012-08-11 15:29)
    Dopalacze jakich płemieł nie ma zamiaru widzieć.
  • ~DinX
    (2012-06-26 12:16)
    Część pytań i odpowiedzi bazuje na wiedzy gazetowej półdebila, która z nauka ma niewiele wspólnego.
  • ~TERESA
    (2012-07-06 16:43)
    BIORE JE OD PARU LAT---WLOSY,PAZNOKCIE ,ODCHUDZANIE,LADNA SKORA,OPALANIE---NIE WIERZCIE W TE BZDURY---WYRZUCANIE KASY A NABIJANIE JEJ APTEKARZOM---WLOSY MI WYCHODZA PAZNOKCIE SIE LAMIA I BRZUSIU NIE ZGINAL---WYDALAM TYSIACE PRZEZ LATA---WSZYSTKO ZALEZY OD GENOW---NIE DAJCIE SIE ZWARIOAW---
  • ~klaks
    (2012-07-24 17:04)
    suplementy na jedno pomagaja na drugie przy stosowaniu na dluga mete zaszkodza jesli bierzesz suplement zeby schudnac lykasz od ch**** tabletek siadasz przed telewizorem bez diety i ruchu to czego oczekujecie ? ze sie ku**a samo zrobi ? zycze powodzenia suplementy pomagaja !!! a nie zrobia za CIebie wszystko. Na trening i do ksiazek o dietach itp moze cos sie w waszym zyciu zmieni | sorry za brak polskich znakow
  • ~xafii
    (2012-08-02 18:30)
    SWINSTWO !!!
  • ~jj1
    (2012-09-18 14:08)
    9/10, kaktus afrykański okazał się nie do przejścia.
  • ~docent vinnetou
    (2012-07-23 20:11)
    wczasy w Oświęcimiu i dieta w/g Hessa