Co wiesz o Wojciechu Cejrowskim?

Kontrowersyjny, pewny siebie, wygadany i błyskotliwy. Twórca cenionych programów podróżniczych i budzących skrajne emocje audycji publicystycznych. Sprawdź, co wiesz o Wojciechu Cejrowskim.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: TVN
  • ~006
    (2012-12-09 14:47)
    Do POPEK
    No wlasnie, to samo powiedzialem juz wczesniej. Ten facio to katolski fundamentalista, ktory uwaza ze wielu ludzi nie doroslo mu do kolan i to udawadnia szyderczo w swoich filmikach pod plaszczykiem humoru. Typowy polski kibol i rasista.
  • ~POPEK
    (2012-12-09 12:37)
    OGLĄDAŁEM NIEJEDEN PROGRAM TEGO FACETA . MOŻNA ZAUWAŻYĆ Z JAKĄ POGARDĄ TRAKTUJE TAMTYCH PROSTYCH LUDZI
  • ~JP2
    (2012-12-09 12:01)
    Kretyn
  • ~stan
    (2012-12-09 12:56)
    Po jednym takim Cejrowskim w każdej stacji TV co dwa dni, a byłoby co oglądać. Człowiek jak magnes, przyciąga do ekranu i lektury swoich książek. Zmusza do myślenia , czapki z głów.
  • ~ANA
    (2012-12-09 12:58)
    Bardzo mądry i prostolinijny człowiek, oczywiście jego poglądy są niewygodne dla dzisiejszej władzy, dlatego robią mu czarny PR. Szkoda że dzisiaj wyszydza się ludzi wierzących, wykształconych, intelienntnych odważnie głoszacych swoje poglądy, a obstaje za róznymi odchyleniami, które nie są naturalne dla człowieka tzw. mniejszości. Dobra one były i będą ale to MNIESZOŚCI, więc dlaczego narzucają swoje racje WIĘKSZOŚCI. Dziwi mnie że tak łatwo ludzie dają się zmanipulować i łapać na psychologiczne gierki. Tak łatwo to co było dobre nazywają głupotą zaściankiem itp. A ja cenię pana Wojtka za to ze nie jest jak chorągiewka na wietrze nie zmienia swoich przekonań bo niemodne. Szkoda że większość przeciwników tak naprawdę nie zadało sobie trudu aby go lepiej poznać, powtarzają jak papugi to co karzą im myśleć.
  • ~Kama
    (2012-12-09 15:53)
    Przynajmniej nie jest prostakiem ani chamem.
  • ~mn
    (2012-12-09 15:52)
    A ja go lubię !!!
  • ~dsd
    (2012-12-09 15:10)
    Spoko gość
  • ~butoman