Co wiesz o Magdzie Gessler?

Z sukcesem prowadzi kilka własnych restauracji, w programie "Kuchenne rewolucje" pomaga stanąć na nogi podupadającym lokalom, maluje obrazy i jest jurorką w telewizyjnym show "MasterChef". Sprawdź, co wiesz o najpopularniejszej polskiej restauratorce.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Michał Pieściuk / newspix.pl
  • ~Jerzy B
    (2013-02-17 09:00)
    Magda Gessler jest i przepiekna i posiada uzdolniene jest przebogata i bierze Ulgix
    i za to wszystko bardzo ja ccenie i ppodziwiam .. ale nawet kijem bym niechcial jej dotknac ..brrr .. fuj bo brzydzi mnie ,zwyczajnie brzydzi ,brzydzi mnie cala jej osoba zewnetrzna tak brzydzi az do wymiotow i wiem ze bedzie coraz gorzej poniewaz MG sie starzeje brzydko i jest medialna ,ale wiem ze 2,3 dni i bedzie spokoj a jak znowu ja pokaza to wylacze ,nieczytam nieogladam zdecydowanie wole ogladac i sluchac o Nergalu ktory jest tworczy bystry moglby na jakis czas zostac droznikiem i by tak o tym ksiazke tez napisal .
  • ~czepek w kuchni
    (2013-02-03 12:33)
    kid zmazać i być normalnym
  • ~OLGA
    (2013-03-30 17:27)
    Ludzie gdzie wy macie oczy i gdzie wasza inteligencja Pani Magda nie ma równych sobie uważam że jest super Babką znającą się na swoim fachu i bardzo sprawiedliw w stosunku do włascicieli restauracji jak i pracowników tych restauracji TAK TRZYMAC PANI MAGDO.
  • ~ZACHWYCONA
    (2013-03-07 22:31)
    FAJNA BABKA ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI POWODZENIA PANI MAGDO
  • ~Elunia
    (2013-02-15 11:50)
    Wielki szacun. Pani Magda jest cudowną i mądrą kobietą. To mój wielki autorytet w dziedzinie gotowania. Pani Magda jest przede wszystkim człowiekiem o wielkim sercu. To ciepła szczera i serdeczna kobietka.
  • ~brrrrrrr
    (2013-02-26 12:59)
    A kysz!
  • ~mMaria G.
    (2013-05-14 14:17)
    madra i piekna kobieta' 'Az zal ze perl y swojego rozumu rzuca przed wieprze...
  • ~wieloszczet
    (2013-05-07 10:09)
    Oglądałem początkowo te reformy na wizji, ale nie było co jeść. Wolę Makłowicza, bo kilka jego rad mi podziałało. Pani Gessler Jest od Niego mniej do zjedzenia a więcej jako patrzydło. Lubię opowieści, Barcelona piękna.
  • ~milosnik kuchni endy
    (2013-04-04 11:26)
    Chamskie zachowanie to jej goru jak by weszla z tymi natapirowanymi kudlami do mojej kuchni a mieszkam na 4-tym pietrze to bym ja na kopach wyniusl
  • ~GRUZIN