Co wiesz o Magdzie Gessler?

wróć do quizu
  • ~Jerzy B
    (2013-02-17 09:00)
    Magda Gessler jest i przepiekna i posiada uzdolniene jest przebogata i bierze Ulgix
    i za to wszystko bardzo ja ccenie i ppodziwiam .. ale nawet kijem bym niechcial jej dotknac ..brrr .. fuj bo brzydzi mnie ,zwyczajnie brzydzi ,brzydzi mnie cala jej osoba zewnetrzna tak brzydzi az do wymiotow i wiem ze bedzie coraz gorzej poniewaz MG sie starzeje brzydko i jest medialna ,ale wiem ze 2,3 dni i bedzie spokoj a jak znowu ja pokaza to wylacze ,nieczytam nieogladam zdecydowanie wole ogladac i sluchac o Nergalu ktory jest tworczy bystry moglby na jakis czas zostac droznikiem i by tak o tym ksiazke tez napisal .
  • ~czepek w kuchni
    (2013-02-03 12:33)
    kid zmazać i być normalnym
  • ~OLGA
    (2013-03-30 17:27)
    Ludzie gdzie wy macie oczy i gdzie wasza inteligencja Pani Magda nie ma równych sobie uważam że jest super Babką znającą się na swoim fachu i bardzo sprawiedliw w stosunku do włascicieli restauracji jak i pracowników tych restauracji TAK TRZYMAC PANI MAGDO.
  • ~ZACHWYCONA
    (2013-03-07 22:31)
    FAJNA BABKA ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI POWODZENIA PANI MAGDO
  • ~Elunia
    (2013-02-15 11:50)
    Wielki szacun. Pani Magda jest cudowną i mądrą kobietą. To mój wielki autorytet w dziedzinie gotowania. Pani Magda jest przede wszystkim człowiekiem o wielkim sercu. To ciepła szczera i serdeczna kobietka.
  • ~brrrrrrr
    (2013-02-26 12:59)
    A kysz!
  • ~mMaria G.
    (2013-05-14 14:17)
    madra i piekna kobieta' 'Az zal ze perl y swojego rozumu rzuca przed wieprze...
  • ~wieloszczet
    (2013-05-07 10:09)
    Oglądałem początkowo te reformy na wizji, ale nie było co jeść. Wolę Makłowicza, bo kilka jego rad mi podziałało. Pani Gessler Jest od Niego mniej do zjedzenia a więcej jako patrzydło. Lubię opowieści, Barcelona piękna.
  • ~milosnik kuchni endy
    (2013-04-04 11:26)
    Chamskie zachowanie to jej goru jak by weszla z tymi natapirowanymi kudlami do mojej kuchni a mieszkam na 4-tym pietrze to bym ja na kopach wyniusl
  • ~GRUZIN
    (2013-03-24 09:46)
    KŁAKI ZAMIAST T MAKARONY PONOĆ TO JEJ NOWA ZUPA, UTYTA STARA WYTAPETOWANA POLSKA KUCHENNA ZOMBI GŁUPOTA RÓWNA SIĘ Z JEST OBLAZŁ EJ URODZIE OD TEJ PORY NIE OGLĄDAM TVN MYŚLAŁEM ZE TO JESZCZE DA SIĘ OGLĄDAĆ ALE NIE Z TYM PRZETŁUSZCZONYM KURDUPLEM KICAJĄCYM PO PLANIE
  • ~GRUZIN
    (2013-03-24 09:39)
    TOTALNE CZUPIRADŁA POZBAWIONA KULTURY BYCIA CHAMSKA Z TAKIM SNOPKIEM NA SŁOMY W GARY BRAK KULTURY I OBYCIA NA WYMIOTY MNIE ZBIERA JAK WIDZĘ KG PODKŁADU MALARSKIEGO NA JEJ PRZETŁUSZCZONEJ TWARZY. NAJGORSZA PASKUDA W TV ISTNE ZOMBI
  • ~renia
    (2013-02-25 14:47)
    super babka
  • ~dodek
    (2013-01-02 16:15)
    Przy takiej forsie to i możliwości promocji TV i mediów innych - jest wielu naukowców i ludzi,których warto poznać ale oni nie maja pieniędzy na Promocje jak "pani" restauratoraka
  • ~kierowca
    (2013-02-22 17:16)
    Taką to by kierowca TIRa nie pragnął przelecieć.
  • ~Viva
    (2013-01-04 09:41)
    Jej zachowanie mowi samo za siebie. Przestalam ogladac ten szmirowaty program ze szmirowata prowadzaca. Dziwie sie, ze nie pogoni jej zaden z obrazanych wlascicieli.
  • ~Viva
    (2013-06-16 06:35)
    Dziwie sie ze jest popularna. Rozmawiam z ludzmi o tym programie i nikt Jej nie lubi. W Jej gotowaniu brzydzilabym sie wziac lyzke zupy. Gdzie do Maklowica, czlowieka pelnego kultury. Wie o czym mowi i wie wszystko o tym, skad mowi. Mozna sie od Niego wiele nauczyc. Po Niej zostaje tylko niesmak. Od dawna Jej nie ogladam. Brzydze sie Jej.
  • ~powiślak
    (2013-01-02 16:11)
    Jeszcze niezła d...a pomimo wieku "figlara " i wyjątkowo cwana baba
  • ~Stenka
    (2012-12-28 18:30)
    Identyczna jak brat inukowicz niby opiekunka od ściemy
  • ~Ania
    (2012-12-28 18:26)
    Utulona w otulinie maskarada ścierwo w kuchni macha szczeciną na ekranie
  • ~ania
    (2012-12-09 10:18)
    jak mozna opluwac pania gessler to taka madra kobieta .ludzie nie szukajcie dziury gdzie jej nie ma .

Może zainteresować Cię też: