Czy wiesz, jak złożyć reklamację?

Zepsuło się? Nie działa? Masz prawo dochodzić swoich praw. Sprawdź, co wiesz o składaniu reklamacji!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~bogum
    (2012-12-30 22:47)
    Polacy szczegolnie przed swietami powinni wzbogacic swoja wiedze. Rok temu po swietach sporo latalem po sklepach kompletujac nowe kino domowe. Ile lez i zali doswiadczylem od ludzi ktorym wcisnieto bubel. Kupilem porzadny tv philipsa, ewentaualny serwis przyjezdza do mojego domu. o nic martwic sie nie musze. :)
  • ~Wyszymir
    (2012-10-19 20:50)
    Ten zestaw pytań jest chory. Najpierw pytacie co lepsze gwarancja czy niezgodność towaru z umową. Przecież to całkiem dwie różne rzeczy i inne sytuacje. Potem czego należy żądać najpierw: zwrotu kasy czy naprawy lub wymiany. Jeśli towar jest niezgodny z umową to jak mam żądać naprawy ? Kupuję piłkę a sprzedają mi słonia to mam żądać przerobienia słonia na piłkę ?
  • ~konsument
    (2012-12-20 19:51)
    debil układał ten Quiz
  • ~ja
    (2012-12-20 23:47)
    do uokiku można iść zawsze, a do sądu po co? Uokik załatwia wszystko za nas, a do tego za darmo i bez nerwów. Nie mialem sytuacji by uokik mi nie pomógł, sprzedający zawsze miękną po otrzymaniu pisma z urzędu, zwracają nawet kasę za wysyłkę :)
  • ~ola
    (2012-12-27 20:32)
    to chamstwo ja znam się na tym i wiem że dobrze
  • ~StJ
    (2012-12-28 05:20)
    UOKiK to POsady dla szwagrów i POciotków!! To armia salwatorów, dajacych salwy w stołki!! Czy oni komukolwiek cokolwiek załatwili?? Kupiłem w realu rower marki romet clasic! i po przejechaniu pół kilometra urwał się pedał,Gdy poszedłem z z "rowerem"do reklamacji kierownik po przetrzymaniu roweru przez 15 dni powiedział, że pedał nie podlega reklamacji!! W/w element jest wykonany z plastyku i jego jakość jest poniżej krytyki, zwykły szajs, ale na szajs Real nie daje gwarancji!!
  • ~sowa
    (2012-12-30 17:34)
    Samolot w Moskwie rozbił sie na betonie na 3 części przeżyły 4 osoby,tupolew pod Smoleńskiem podobno lądował na bagnie,nie zarył się w nim ,a roztrzaskał w drobny mak i nikt nie przeżył,jak to wajaśnią najwięksi spece o katastrof lotniczych Lasek i Miller.A co na to zwolennicy historii o pancernej brzozie i niedouczonych pilotach?Nadal będą bierną masą do której nic nie przemawia?Ludzie z dużych miast podobno dobrze wykształceni przestańcie udawać,że nic się nie stało,zdejmijcie opaski z oczu.A.Macierewicz jest odważnym i mądrym posłem,gratulacje!
  • ~agent XXX
    (2013-01-02 16:19)
    nie wiem,ale chciałem zobaczyć dziewczyne ze zdjecia
  • ~jasio
    (2013-01-09 14:54)
    SOWA -TY JESTEŚ ZWYKŁYM NIEUKIEM ALBO DEBILEM I OPASKA ZASŁANIA CI ROZUM. BĄDŹ NADAL ZWOLENNIKIEM MACIEREWICZA BO NA NIC WIECEJ CIĘ NIE STAĆ.
  • ~czemu
    (2013-01-12 00:34)
    czemu w każdym miejscu gdzie można wpisać jakikolwiek komentarz zawsze jakiś down bije smoleńską pianę? No przecież ten quiz nie jest o zasranym wraku ,jego nie można reklamować bo był po gwarancji . Więc na cholerę cioły sie odzywają? Nie rozumiem tych baranów i chyba nawet nie chcę...