Czy wiesz, jak jeździć poza miastem?

W Polsce powstaje coraz więcej dróg i coraz więcej ludzi kupuje sobie samochody. Sprawdź, czy wiesz, jak poradzić sobie w jeździe poza terenem zabudowanym.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~jerzy
    (2012-12-13 12:50)
    czy odległość wizualna przy mojej prędkości nie wystarczy [odnoszę się do pyt. 13]
  • ~emigrant
    (2012-12-21 15:37)
    trzeba mieć samochód i benzynę do niego, opłacić OC i AC, bezrobotnych nie stać na takie luksusy. 2mln młodych Polaków wybrało zachodnie kraje jako perspektywiczne dla możliwości posiadania pojazdu zwanego samochodem
  • ~Krzysiek
    (2013-01-10 20:04)
    No nie wiem czy to prawda z 10 pytaniem, że możemy się nie zatrzymać do kontroli policjantowi w cywilu na terenie niezabudowanym
  • ~Cobra
    (2013-01-23 07:55)
    a.d. 15 - skąd kto może wiedzieć jak szybko się męczę prowadząc samochód - znów ktoś jest mądrzejszy ode mnie :-|

    a.d. 10 - oczywiście że mogę minąć oznakowany patrol w lesie, potem jadę na najbliższy komisariat policji

    a.d. 4 - co za debilny pomysł - wyprzedzany i tak wie że go wyprzedzam a jadący z przeciwka w momencie usłyszenia sygnału i tak nie zdąży nic zrobić
  • ~obiezykraj
    (2013-01-24 14:28)
    Za komuny przejezdzalem PL - w 5 godzin - dzis ta sama - trase w 12 G-/ oto dlaczego - narod protestuje ? A BANDA RZADOWA- usprawiedliwia swoje bandyctwo ?
  • ~to sem ja
    (2013-02-17 20:17)
    poza miastem jeżdżę autobusem.
  • ~instruktor
    (2013-03-13 18:08)
    Przecież te pytania układał debil nie znający kodeksu drogowego.
  • ~Franek bez prawka
    (2013-03-13 18:18)
    1.pytanie 2 - prędkość podniesiono do 100 km/godz
    2. pytanie 8 - możemy używać świateł p.mgielnych przednich na drodze krętej, tylnych NIE!
    3. pytanie 9 - łąńcuchy zakładamy tam gdzie nakazuje znak i znak nakazuje ich zdjęcie,
    4.pytanie. 10 - fumkcjonaiusz w dzień czy w nocy i obok pojazdu czy bez pojazdu oznakowanego?
    5. pytanie nr.12- na autostradzie również można się zatrzymać na pasie awaryjnym w wypadku awarii jak nazwa wskazuje,
    6. pytanie 13 - co to jest ZASADA 2 sekund? Odległość bezpieczna?
    D E B I L I Z M.
  • ~miecio
    (2013-10-24 11:12)
    pytanie dla ludzi z rozumem - po co i dla kogo naprawdę utrzymuje się limit 24 pkt
    w związku z zatrzymaniem prawa jazdy ? Czy w końcu ktoś to zrozumie ?
  • ~P.P
    (2014-07-09 13:32)
    12/15:)