Sprawdź, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy! [13 PRZYKŁADOWYCH PYTAŃ]

Testy egzaminacyjne na prawo jazdy to pierwszy etap do uzyskania upragnionego dokumentu. Baza pytań jest ogromna, a przekrój ogromny. Oto drobna próbka tego, co może pojawić się na egzaminie. A przy okazji powtórka i chwila prawdy dla doświadczonych kierowców. Sprawdź się!
  • ~Alex44PL
    (2017-02-11 19:02)
    zgadzam się z ~kierowca Mam nieodparte wrażenie, że autor tego quizu nie zdałby testu na prawo jazdy... :-) Gorzej, że niektórzy mogą się w przyszłości zasugerować tymi BŁĘDNYMI odpowiedziami...
  • ~kierowca
    (2017-02-10 17:33)
    Pytania 2 i 5: jaki jest sens sygnalizować zmianę kierunku ruchu jeśli nie zmieniam pasa ruchu? W pyt. 2 jest NAKAZ jazdy w prawo, więc nie mogę pojechać w lewo, w pyt. 5 nie zmieniam pasa ruchu - nadal jadę drogą z pierwszeństwem.
  • ~siesiek
    (2017-02-14 13:45)
    za kółkiem 50 lat jestem [hura zdałem celująco 13\13]
  • ~kristopfer
    (2017-02-12 12:00)
    zawsze należy uzywac kierunkowskazow i nie uzywac tel.komorkowych to będzie wszystko przejzyste i proste...
  • ~Re ~Bart
    (2017-02-12 06:55)
    @ " ...pokazujesz kierowcy, który chce jechać w prawo z lewego pasa..." ------------------ W każdym normalnym kraju takiemu kierowcy, który chce jechać w prawo z lewego pasa, już na egzaminie na prawo jazdy pokazano by drzwi! Dlatego przychylam się niekiedy do opinii Tuska, że "polskość to nienormalność"!
  • ~Gość
    (2017-02-12 02:50)
    Pojęcie mają na egzaminie a potem wolna amerykanka i nerwy za kółkiem, kobietom nie powinno się dawać prawa jazdy
  • ~Roberto
    (2017-02-12 01:46)
    13/13. Jak się patrzy na ludzi którzy jezdza to mam wrażenie że nie mają pojęcia o przepisach panujących na drogach.
  • ~"Swiatowid"
    (2017-02-12 05:40)
    Co za " lunatyk" wprowadzil do sprawdzianu (testu) w odpowiedziach "tak" i "nie " trzy kolory : zielony, czerwony i czarny , bez udzielenia wyjasnienia ich znaczenia. Ktory kolor odpowiada "tak" a ktory "nie" przy tych trzech kolorach ? A co ten czarny znaczy "albo" "moze" Czy tak "genialnie" jest zredagowany podrecznik do nauki prawa jazdy ? Rezultaty widac na drogach ! Liczba karamboli nie maleje.
  • ~Nel
    (2017-02-13 23:36)
    Pytania sa wyjatkowo latwe.
  • ~JAGODA
    (2017-02-17 16:44)
    "Gościu" ! Piszesz, że kobietom nie powinno się dawać praw jazdy!?? A ja ci mówię, że piszesz bzdury!" ..... Byle co jesz, byle co gadasz"! Równie dobrze mogę napisać, że mężczyznom nie powinno się dawać praw Jazdy!!! A w jakim ty kraju żyjesz,co?? Jest równouprawnienie, czy nie??! ! Znasz chociaż trochę prawa człowieka w Konstytucji!? A tak nawiasem mówiąc, według statystyk, to właśnie Kobiety powodują mniej wypadków drogowych! I co ty na to , cwaniaczku?! Mam prawko już 21 lat, wypadku nie spowodowałam!