KALENDARZYK MAŁŻEŃSKI - czy wiesz jak (nie) działa?

Mówi się, że to naturalna metoda antykoncepcji, która jest skuteczna i prosta w zastosowaniu. Tak się mówi, ale jak jest naprawdę? Czy wiesz, na czym polega kalendarzyk małżeński i jak z niego korzystać? Zrób QUIZ - jego wynik może cię zaskoczyć.
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~ppp
    (2017-03-02 18:44)
    Ja mawiała moja św. pamięci Ciocia, to najlepsza metoda do posiadania dzieci. I tak było
  • ~Miau
    (2017-03-04 17:16)
    Stosuję tą metodę od 15 lat i mam 2 dzieci. Choć może skuteczniejsza jest polityka prorodzinna w tym kraju.
  • ~ana
    (2017-03-06 15:10)
    30 lat stosuję, a te odpowiedzi są z księżyca, każdy organizm ma sobie przypisane cechy i gdybym chciała zastosować się do tych "prawidłowych" odpowiedzi to dzieci miałabym więcej niż lat
  • ~Generał
    (2017-03-08 11:09)
    Co za manipulacja! NPR to nie jakiś kalendarzyk sprzed 100 lat, ale nowoczesne metody wieloobjawowe. I jeszcze te błędy w treści ("płody śluz" zamiast "płodny". Jednym słowem: dno!
  • ~aber
    (2017-03-04 13:02)
    Nie wiem ale pójdę do księdza to mi wytłumaczy
  • ~aldona
    (2017-03-04 17:27)
    naturalne poczecie dzieci daje zdrowie matce i dzieciom
  • ~Uzytkowniczka npr
    (2017-03-04 22:12)
    Gratuluje osobie ktora ukladala quiz kompetencji ;-)
  • ~utylizator styropianu
    (2017-03-06 14:25)
    Za moich czasów nazywany był "Ruletka watykańska"
  • ~Clear