Sprawdź, czy zdałbyś maturę z WOS? [QUIZ]

Zdawałeś maturę już jakiś czas temu? A może dopiero cię to czeka? Sprawdź się!!!
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Shutterstock
  • ~Dziadek Dzidek
    (2017-04-02 12:16)
    Zaliczyłem test na czwórkę ,ale tak głupiego testu w życiu nie widziałem. Biedne dzieci, biedny kraj , w którym twórcy tak głupiego testu mienią się nauczycielami.
  • ~aqq
    (2017-04-02 16:13)
    testy układają tzw "eksperci" a nie nauczyciele
  • ~Roman
    (2017-04-27 14:17)
    Matura w 1968 a wynik 8/10 ale wtedy nie było gimnazjów i podstawówka tylko 7 klas.
  • ~giees
    (2017-04-27 18:59)
    9/10 To było na maturze...??? Czegoś tak głupiego jeszcze nie czytałem.
  • ~Doda
    (2017-04-08 19:27)
    7/ 10 , nature zdawalam w 1972 roku, czyli 45 lat temu. Marko boska, jaka ja stara!
  • ~as
    (2017-05-04 00:09)
    tak głupich i prymitywnych pytań... ..no, nigdy nie czytałem... ...w którym psychiatryku zanotowano ten przypadek?
  • ~AZ z Oslo
    (2017-04-08 08:19)
    Rozumiem ,ze jest to zaledwie fragment większego testu. Konstrukcja większości zadań testowych jest taka nie że nie wymaga wiedzy , by je rozwiązać! To dla mnie nowość .Gdyby zamiast odpowiedzi kazano nazwać opisaną rzecz był by to egzamin a nie test na umiejętność czytania.
  • ~Zszokowany poziomem nauczania w Polsce
    (2017-04-28 20:03)
    Jeśli coś się nie zmieni ze szkolnictwem, to nadal będziemy produkować tanią siłę roboczą dla UE, która nawet nie będzie miała świadomości, że to nie tak powinno wyglądać... I faktycznie: biedne dzieci i biedny kraj...
  • ~Wspomnień czar
    (2017-04-24 00:56)
    Olewam. Udało się, bo ściągi szły. Walicha i Siaruszek nie zdali. Bułan odpadł, a po Olku nikt nie płakał. Nad Grześkiem już tylko szumiały brzozy.
  • ~ibizka
    (2017-05-06 18:22)
    Na maturze30 lat temu 5 dzisiejszy test 9/10 ale pytania beznadziejne :( współczuję młodzieży