• Trening reprezentacji Szwecji
  Dania w meczu barażowym o awans na Euro 2016 zmierzy się ze Szwecją. Atmosfera przed tym pojedynkiem robi się gorąca. Dodatkowo podgrzewają ją duńskie media.
 • ABBA w muzeum supergrupy
  Członkowie legendarnej formacji ABBA znów razem? Takie rzeczy to tylko w muzeum, bo muzycy supergrupy nie pozostawiają cienia nadziei na reaktywację.
 • ABBA w legendarnym składzie i roku 1977
  Od 1983 roku, gdy ABBA zakończyła swoją karierę, fani szwedzkiej supergrupy nigdy nie stracili nadziei na jej reaktywację. Owe nadzieje ożywiły się po niedawnych zapowiedziach ewentualnego powrotu w związku z obchodami 40. rocznicy jej wygranej w konkursie Eurowizji. Dziś już wiadomo, że słynna czwórka ze Sztokholmu nie stanie ponownie na jednej scenie. "Comeback po tylu latach? To mija się z celem" – mówi Björn Ulvaeus.
 • Top 10 najczęściej odsłuchiwanych o godzinie 24.00 w Sylwestra utworów w Polsce:
  Polacy znów okazali się tradycjonalistami i Nowy Rok 2014 witali przy dźwiękach starych hitów. Serwis muzyczny Spotify przedstawił listę najczęściej słuchanych utworów o północy w Sylwestra.
 • ABBA wróci w przyszłym roku?
  Muzycy grupy ABBA zastanawiają się nad wznowieniem działalności w przyszłym roku.
 • Agnetha Fältskog podczas pracy nad albumem "A"
  Złotowłosa dziewczyna o anielskim głosie – tak od czterech dekad określa się Agnethę Fältskog. Była wokalistka słynnej formacji ABBA wróciła na rynek z pierwszym od ćwierć wieku premierowym materiałem. U nas nowe, niepublikowane zdjęcia legendarnej Szwedki z pracy nad albumem "A".
 • Agnetha Faltskog krytycznie o zespole
  Agnetha Faltskog, była wokalistka słynnego szwedzkiego kwartetu ABBA wyznała, że nigdy nie przepadała za występami na estradzie i nie przygotowywała się do nich tak, jak do pracy w studiu. Piosenkarka skrytykowała też wizerunek swego dawnego zespołu.
 • Muzeum ABBY w Sztokholmie już otwarte
  ABBA uważana jest za jeden z najznakomitszych zespołów muzyki pop XX wieku. Szwedzi sprzedali łącznie 378 milionów płyt na całym świecie, zajmując trzecie miejsce – po Beatlesach i Elvisie Presleyu. Teraz doczekali się muzeum w centrum Sztokholmu.
 • Benny Andersson i Björn Ulvaeus
  Muzycy legendarnej grupy ABBA, Benny Andersson i Björn Ulvaeus, skomponowali hymn na konkurs Eurowizji.
 • Muzycy grupy ABBA: Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus
  Szwedzki kwartet ABBA doczekał się swojego muzeum. Zlokalizowane w Sztokholmie, otworzy swoje podwoje 7 maja. Szacuje się, że pamiątki po jednym z najpopularniejszych zespołów wszech czasów obejrzy ok. 250 tys. odwiedzających.