• Mirosław Zbrojewicz
  Polscy aktorzy niechętnie mówią w mediach o swoich gażach, a już wyjątkową rzadkością jest podawania konkretnych stawek. Mirosław Zbrojewicz nie ma z tym jednak problemu i ujawnia, ile zarabia na swoich rolach.
 • Rafał Mroczek
  Mamy smutną wiadomość dla wszystkich fanek Rafała i Marcina Mroczków. Jeden z braci postanowił bowiem zakończyć swoją przygodę z serialem "M jak miłość", na szczęście drugi wciąż zostaje w produkcji.
 • Kacper Kuszewski
  Kacper Kuszewski, który od 15 lat wciela się w Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość", chciałby sprawdzić się w nowej roli. Jego dramat polega jednak na tym, że twórcy innych produkcji nie zapraszają go na castingi.
 • Rafał Mroczek
  Bracia Mroczek z serialem "M jak miłość" związani są od samych jego początków. Czy w poszukiwaniu nowych wyzwań, zrezygnują z telenoweli, której zawdzięczają swoją popularność?
 • Olga Lipińska, Kacper Kuszewski
  Kacper Kuszewski od 13 lat gra w serialu "M jak miłość" i przez większość widzów jest utożsamiany wyłącznie z rolą Marka Mostowiaka. Zdaniem Olgi Lipińskiej to bardzo zła sytuacja, bowiem aktor zmarnował w telenoweli swój talent.
 • Mikołaj Roznerski w serialach obsadzany jest zwykle w rolach narcystycznych amantów, którzy wykorzystują kobiety i zmieniają je jak rękawiczki. Okazuje się jednak, że prywatne oblicze aktora zupełnie nie przystaje do charakterów postaci, w jakie wciela się przed kamerami.
 • Rafał Mroczek
  Choć na obecną chwilę nie ma żadnych informacji, jakoby którakolwiek z polskich telewizji planowała serial o nadmorskich ratownikach, gdyby taki projekt się pojawił, Rafał Mroczek z pewnością otrzymałby jedną z głównych ról. Zobacz, jak gwiazdor "M jak miłość" zaprezentował się fotoreporterom Faktu na plaży w Międzyzdrojach.
 • Andrzej Łapicki kilka miesięcy temu, w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach rozstał się z serialem "M jak miłość". Aktor wciąż jest oburzony tym, jak został potraktowany przez produkcję telenoweli. "Wywalili mnie bez słowa" - relacjonuje zdenerwowany artysta.
 • Kacper Kuszewski, szerszej publiczności znany jako Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość", skrywał przed światem jeden ze swoich talentów. Okazuje się bowiem, że aktor jest świetnym kucharzem i teraz będzie miał szansę tego dowieść w programie "Dzień dobry TVN".
 • "M jak miłość" to wciąż ulubiony serial polskiej publiczności. Jednak czy telenoweli uda się utrzymać wysoką oglądalność, gdy kolejny aktorzy będą opuszczali jej szeregi? Jak wynika z informacji Faktu, jeszcze jedną gwiazdą, która rozważa rozstanie z produkcją jest Krystian Wieczorek.