• Telekamery 2016: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Chylińska, Michał Żebrowski
  W poniedziałkowy wieczór, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się 9. gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". Laureatów w poszczególnych kategoriach, swoimi głosami zwybrali widzowie.
 • Tomasz Lis, Tomasz Karolak
  Tomasz Lis i Tomasz Karolak kilka miesięcy temu bawili się przednio, naśmiewając się z fałszywego konta Kingi Dudy. Dziś relacje między dziennikarzem i aktorem uległy ochłodzeniu, bowiem obaj panowie obrzucają się wzajemnymi oskarżeniami.
 • Mateusz Damięcki w serialu "Bodo"
  Serial "Bodo" o życiu najsłynniejszego amanta polskiego kina ma być największym hitem TVP w przyszłym roku. Muzyczno-taneczny, 13-odcinkowy serial „Bodo” to jedna z najdroższych produkcji TVP od kilkunastu lat.
 • Gra o tron, House of Cards
  "Gra o tron", "House of Cards" czy "Żona idealna"? Oto najlepsze amerykańskie seriale, które powalczą o statuetkę Złote Globa. Kto ma największe szanse na zwyciestwo?
 • Jared Leto
  Pierwyj Kanał rosyjskiej telewizji wyciął z relacji z rozdania Oscarów fragment wypowiedzi Jareda Leto, w którym mówił on o konflikcie na Ukrainie - podaje telewizja "Deszcz". Wcześniej kanał zrezygnował z bezpośredniej relacji z ceremonii.
 • Ranking najlepiej zarabiających aktorów amerykańskiej telewizji
  W Stanach Zjednoczonych seriale już dawno przestały odstawać od kinowych hitów, zarówno poziomem produkcji, jak i wysokością zarobków aktorów. Magazyn "Forbes" opublikował ranking telewizyjnych gwiazd, które za swoje serialowe role zgarniają największe wynagrodzenie.
 • Kacper Kuszewski, szerszej publiczności znany jako Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość", skrywał przed światem jeden ze swoich talentów. Okazuje się bowiem, że aktor jest świetnym kucharzem i teraz będzie miał szansę tego dowieść w programie "Dzień dobry TVN".
 • Tomasz Karolak to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego nazwisko jest gwarancją wysokiej oglądalności. Aktualnie możemy oglądać go w aż trzech serialach, powstaje jednak pytanie, czy pojawiająca się w tylu produkcjach jednocześnie, wyrazista osobowość Tomasza Karolaka nie znudzi się widzom?
 • Łukasz Nowicki
  Aktor, lektor, dziennikarz i telewizyjny prezenter, Łukasz Nowicki to, w oczach swoich kolegów z branży, prawdziwy Leonardo da Vinci show biznesu. W rozmowie z Faktem opowiedział o pracy w telewizji, aktorstwie, rodzinie i chwytaniu życia pełnymi garściami.
 • Anna Cieślak
  Choć wakacje dopiero się zaczęły, to stacje telewizyjne już dziś dokładają wszelkich starań, by jesienią na ich antenach nie zabrakło serialowych nowości. Z kolei do znanych i lubianych seriali dołączą kolejni zdolni aktorzy.