• 10. "Żywot Briana"
  Serwis Lovefilm pokusił się o wybranie najzabawniejszego filmu wszech czasów. Najpierw na podstawie głosów użytkowników powstała lista najlepszych komedii. Następnie zaś jej pierwsza dziesiątka została przebadana pod kątem liczby "śmiechów na minutę". Wyniki tego eksperymentu są... dość dyskusyjne.
 • "Jak urządzić orgię w małym mieście"
  Za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret – przekonuję twórcy filmu "Jak urządzić orgię w małym mieście", który 17 czerwca wejdzie na ekrany polskich kin. To doskonała okazja, aby przypomnieć najzabawniejsze komedie o łóżkowych perypetiach głównych bohaterów.
 • Bohaterowie "American Pie" wrócą na ekrany?
  Tara Reid dała do zrozumienia, iż może powstać kolejna odsłona komedii "American Pie".
 • Jason Biggs chce oddać darmowe mile w Malaysian Airlines
  Jason Biggs naraził się na ataki fanów po komentarzu dotyczącym zestrzelenia malezyjskiego samolotu na Ukrainie.
 • Seksualni, niebezpieczni
  Nazywana brytyjską odpowiedzią na "American Pie", komedia Bena Palmera na Wyspach Brytyjskich zachwyciła widzów, bijąc historyczny rekord otwarcia "Bridget Jones: W pogoni za rozumem". W ciągu dwóch tygodni zdystansowała też "Borata" w wyścigu o miano angielskiej komedii wszech czasów. Krytycy tych zachwytów nie podzielają. Oto, co piszą o " Seksualnych, niebezpiecznych", których wyczyny od piątku można oglądać w Polsce.
 • Jennifer Coolidge na premierze „American Reunion”
  Dojrzałość nie oznacza utraty kobiecych wdzięków. Dowodem na to jest dekolt tej 51-letniej gwiazdy. Imponująca obfitość biustu Jennifer Coolidge to atomowa dawka seksapilu. Prawda, że robi wrażenie? Zobaczcie zdjęcia!
 • Chris Klein, Seann William Scott i Jason Biggs
  Bohaterowie – dla jednych kultowej, dla innych obrazoburczej – serii "American Pie" wracają w nowej odsłonie tego cyklu. Podczas "Zjazdu absolwentów" spotyka się stara ekipa w składzie: Mena Suvari, Tara Reid, Jason Biggs, Seann William Scott i Chris Klein. I właśnie oni polecieli do Australii promować swój film. Oto dorośli już miłośnicy szarlotki na premierze w Melbourne.
 • Chris Klein znów zje to ciasteczko
  Chris Klein dołączył do kolegów z obsady filmu "American Reunion", kontynuacji serii "American Pie".