• Badura kolekcja wiosna/lato 2018
  Najnowsza kampania marki powstała w zabytkowych wnętrzach Pałacu w Nieborowie. Na zdjęciach wizerunkowych raz czwarty można zobaczyć Anetę Kręglicką i trzy inne modelki – znaną z pierwszej kampanii Badura Icons Natalię Siódmiak, rudowłosą Julia Banaś oraz Patrycję Gardygajło. Męskie propozycje na nadchodzący sezon zaprezentował Aristotelis.
 • Aneta Kręglicka
  Gwiazda nie wyklucza, że wkrótce zaistnieje na Instagramie. Szuka jednak pomysłu, by zrobić to w ciekawy, daleki od celebryckiego sposób. Sztampowe treści w postaci zdjęć posiłków, odpoczynku w basenie czy kolejnych stylizacji uważa za mało interesujące.
 • Aneta Kręglicka i Anna Jagodzińska w kampanii Badura jesień/zima 2017/2018
  Kampania na sezon jesień/zima 2017/18 to już trzeci projekt marki, w który zaangażowała się Aneta Kręglicka. Tym razem występuje w duecie z Anną Jagodzińską, jedyną polską topmodelką, która gościła na okładce biblii mody – amerykańskiego magazynu "Vogue". Panie dzieli duża różnica wieku, ale zupełnie jej nie widać!
 • Aneta Kręglicka
  Aneta Kręglicka dotychczas niechętnie wypowiadała się w mediach na tematy społeczne czy polityczne. Ostatnio jednak przyznała, że nie tylko słowem, ale i czynem popiera kobiety protestujące na polskich ulicach przeciwko zaostrzaniu ustawy antyaborcyjnej.
 • Kampania kolekcji Badura wiosna/lato 2017
  Już po raz drugi marka Badura przedstawia kampanię, w której klasyka łączy się z nowoczesnością, a moda z ponadczasowym stylem. Wystąpiły w niej dwie polskie ikony – ambasadorka marki Aneta Kręglicka oraz topmodelka Magdalena Frąckowiak. Była Miss World jest 20 lat starsza od swojej koleżanki, ale naszym zdaniem tej różnicy wieku ani trochę nie widać. Prawda...?
 • Anna Zalewska i Aneta Kręglicka
  Obie panie skończyły w tym roku 51 lat... I jak tu wierzyć powiedzeniu, że Natura jest sprawiedliwa...?
 • Aneta Kręgicka
  Kiedy wchodzi do sali, w której odbywa się prezentacja zaprojektowanych przez nią butów, zawłaszcza sobie uwagę absolutnie wszystkich zgromadzonych. W ultrakrótkiej sukience Isabel Marant i czarnych szpilkach swojego projektu po prostu hipnotyzuje. Gdyby nie to, że większość obecnych na imprezie ludzi wie, ile była Miss Świata ma lat, nikomu nawet nie przyszłoby do głowy przypisać jej tego dojrzałego wieku. Nic dziwnego, że 51-letnia Aneta Kręglicka w rozmowie ze mną mówi, że dane z metryki ani trochę jej nie ograniczają – przeciwnie: są jej siłą!
 • Aneta Kręglicka i Natalia Siódmiak w kampanii Badura Icons 2016
  Backstage sesji zdjęciowej, realizowanej przez Zuzę Krajewską dla marki Badura, to zapowiedź kampanii Badura Icons. Twarzą kampanii oraz ambasadorką marki została Aneta Kręglicka, która jest uosobieniem stylu, elegancji i klasy, czyli wartości, jakimi kieruje się Badura przy tworzeniu kolekcji.
 • Aneta Kręglicka w kampanii kosmetyków Obagi
  Aneta Kręglicka udowadnia, że prawdziwe piękno nie ma wieku. Była Miss Świata (za nieco pona miesiąc skończy 51 lat) właśnie została ambasadorką amerykańskich kosmetyków od roku dostępnych w Polsce w klinikach dermatologii i medycyny estetycznej oraz hotelach SPA i wellness. Zobaczcie zdjęcia z kampanii z jej udziałem.
 • Aneta Kręglicka
  Aneta Kręglicka przyznaje, że jest osobą pracowitą, ale zdecydowanie woli być pracodawcą niż pracownikiem i nie wyobraża sobie pracy przy biurku przez osiem godzin dziennie. Miss Świata od ponad dwudziestu lat prowadzi własną firmę i pracuje na swój rachunek. Choć z dnia na dzień stała się ogromnie popularna, to swojej kariery nie oparła jedynie na wyglądzie. Zainwestowała w gruntowne wykształcenie i rozwój osobisty.