• Mężczyzna przy komputerze
    Jeanne Shaheen, deputowana Partii Demokratycznej w Senacie, zapowiedziała we wtorek, że poprze ponadpartyjny projekt ustawy o zakazie używania przez resorty i agencje rządu federalnego programów rosyjskiej firmy informatycznej Kaspersky Lab.
  • O tym, że komputer trzeba zabezpieczyć przed wirusami, wie każdy. To, że w podobny sposób trzeba zadbać o smartfona czy tablet, nie dla każdego jest już tak oczywiste. Oto, co zrobić, gdy nasz telefon "zachoruje".
  • John McAfee to były właściciel popularnego software'u antywirusowego, który nazwał własnym nazwiskiem. Ekscentryczny milioner z Doliny Krzemowej ma sporo za uszami. Narkotyki, orgie, tajemnicza śmierć sąsiada - pod względem liczby ekscesów John McAfee bije na głowę niejedną gwiazdę rocka. Na podstawie jego barwnego życiorysu wkrótce powstanie film.
  • Kobieta ze smartfonem
    Na smartfonach przechowujemy coraz więcej ważnych danych - zarówno służbowych, jak i prywatnych. Warto więc zabezpieczyć je programem antywirusowym. Zwłaszcza takim, który sprawdza, czy aplikacje, które zainstalowaliśmy nie kradną naszych danych.