• iPhone 8
    Apple może mieć podobne problemy co Samsung. W mediach pojawiły się informacje o iPhone 8 Plus, w którym wybuchła bateria. Dostawcą miała być ta sama firma, która wcześniej wykonała wadliwe ogniwa energetyczne do Note 7.
 • Korzystanie z usług Google
  11 grudnia Google zabije swoją aplikację "Dysk" na pecety i komputery Apple'a. W zamian da nam dwie opcje. Użytkownicy prywatni będą mogli skorzystać z programu zwanego Backup i synchronizacja", a firmy dostaną aplikację "Dyskowy strumień plików". Brzmi groźnie? Nie ma czego się bać, bo te zmiany są kosmetyczne.
 • Sprzęt komputerowy
  Amerykański koncern Apple poinformował w sobotę o usunięciu ze swojego sklepu z aplikacjami usługi ExpressVPN, jednego z podstawowych dostawców VPN w Chinach. Decyzja jest podyktowana dostosowywaniem się do wymogów nowego prawa.
 • iPod Nano i iPod Shuffle
  To koniec pewnej epoki. Apple zdecydowało się bowiem zabić swoje najmniejsze odtwarzacze MP3. Nie potrafią one łączyć się bowiem z bezprzewodowymi słuchawkami, nie mogą też korzystać z usługi Apple Music
 • iPhone 6s i 6s Plus
  Apple zmienia zasady płatności w swoim sklepie z aplikacjami. Od dziś można już płacić za programy w złotówkach. Niestety po wyższym kursie, niż obecnie. Są jednak i pozytywne zmiany - spadł koszt subskrypcji Apple Music czy opłat za chmurę konsumencką.
 • iPhone 6 i iPhone 6 Plus
  W przyszłym roku Apple wypuści nie tylko standardowego iPhone 8 i 8 Plus. Na rynek ma trafić także iPhone Pro ze znacznie lepszymi podzespołami i ekranem, jakiego do tej pory amerykański koncern nie stosował w swych komórkach.
 • Smartfon BlackBerry
  Tych telefonów używali biznesmeni, urzędnicy czy przywódcy państw. Niestety przegrały wojnę z iPhone'ami i telefonami opartymi na Androidzie. Blackberry zdecydowała się więc zakończyć produkcję słuchawek.
 • iPhone 6s i 6s Plus
  Większość ludzi, która zaktualizowała swe iPhone'y do iOS 10 nie miała żadnych problemów. Jest jednak grupa użytkowników telefonów z koncernu z Cupertino, na których po wgraniu lepszej wersji systemu, urządzenie weszło w tryb odzyskiwania danych. Jak sobie z tym poradzić?
 • Apple
  Apple nie płacił praktycznie żadnych podatków od zysków ze sprzedaży w swoich sklepach w Europie - uznała Komisja Europejska, wskazując, że gigant będzie musiał teraz oddać 13 mld euro. Jest to rekordowa suma. Korporacja zapowiedziała odwołanie od decyzji.
 • Suzuki vitara
  Od chwili gdy iPhone zadebiutował na rynku w 2007 r., miałem każdą generację tego telefonu. I przez wszystkie te lata broniłem go przed antagonistami niczym rycerz pasowany osobiście przez Steve'a Jobsa. Często słyszałem, że produkty Apple’a to tak naprawdę dzieło speców od marketingu, a nie wybitnych wizjonerów i naukowców. Ja jednak twierdziłem, że jest inaczej. Że Apple wyznacza standardy i zawsze jest o krok przed konkurencją, która próbuje choćby liznąć jego wizjonerskie pięty.