• Szymon Marciniak
  Szymon Marciniak będzie arbitrem głównym poniedziałkowego meczu piłkarskiej Ligi Narodów Hiszpania - Anglia, który odbędzie się w Sewilli. Z kolei Paweł Gil poprowadzi tego dnia spotkanie Finlandia - Grecja w Tampere.
 • Damir Skomina
  Słoweniec Damir Skomina będzie arbitrem głównym niedzielnego meczu Polska - Włochy w 4. kolejce piłkarskiej Ligi Narodów. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Z kolei Paweł Raczkowski poprowadzi tego dnia mecz Rosja - Turcja w Soczi.
 • Szymon Marciniak
  Międzynarodowa Federacja Piłkarska ogłosiła listę arbitrów, którzy zostają na kolejną fazę mistrzostw świata w Rosji. W tym gronie nie ma Szymona Marciniaka, jest natomiast – jako sędzia wideo – Paweł Gil.
 • Szymon Marciniak
  Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) podała w niedzielę nazwiska sędziów, którzy poprowadzą dwa ostatnie spotkania 1/8 finału mistrzostw świata. W tej fazie nie pojawi się na boisku polski arbiter Szymon Marciniak.
 • Fahad Al Mirdasi
  Sędzia Fahad Al Mirdasi, który znalazł się wśród powołanych na mistrzostwa świata 2018, został dożywotnio zawieszony w Arabii Saudyjskiej. Tamtejsza federacja domaga się od FIFA usunięcia go z listy arbitrów rosyjskiego mundialu. Powodem próba ustawienia meczu w ojczyźnie.
 • Szymon Marciniak
  Szymon Marciniak znalazł się wśród 36 arbitrów wyznaczonych do prowadzenia meczów piłkarskich mistrzostw świata w Rosji - potwierdziła w czwartek FIFA. Na liście 63 sędziów asystentów są natomiast Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki.
 • Szymon Marciniak
  Szymon Marciniak znalazł się wśród 36 kandydatów do prowadzenia meczów przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata. FIFA zaprosiła arbitrów z tej listy na seminarium szkoleniowe, które w dniach 25-29 listopada odbędzie się w Abu Zabi.
 • Karolina Bojar
  Karolina Bojar w Polsce nie jest postacią anonimową. O pięknej sędzi piłkarskiej, która prowadzi mecze w regionie małopolskim, było już nie raz głośno w mediach. Teraz jej sława wykroczyła poza granice kraju. Urodą 20-latki w ostatnich dniach zachwycają się media na całym świecie.
 • Hostia
  Gdy sytuacja w Polsce zmierza w stronę głębokiego kryzysu, Kościół katolicki natychmiast wyrasta na rozjemcę. A o jego względy zaczynają zabiegać wszystkie zwaśnione strony.
 • murawa, boisko, stadion, piłka nożna
  Ryan Atkin jest pierwszym zawodowym sędzią piłkarskim na Wyspach Brytyjskich, który przyznał się do homoseksualizmu. Swoją orientację seksualną ujawnił w wywiadzie telewizyjnym na dzień przed rozpoczęciem rozgrywek Premier League.