• Grigor Dimitrov
  Grigor Dimitrow pokonał Belga Davida Goffina 7:5, 4:6, 6:3 w finale turnieju ATP Finals w Londynie. Debiutujący w kończącej sezon imprezie masters tenisista jest nie tylko pierwszym w historii jej bułgarskim triumfatorem, ale i uczestnikiem.
 • Marcelo Melo i Łukasz Kubot
  Debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo przegrali z Finem Henrim Kontinenem i Australijczykiem Johnem Peersem 4:6, 2:6 w finale turnieju ATP Finals w Londynie. Żaden polski tenisista nie triumfował jeszcze w męskim mastersie.
 • Marcelo Melo i Łukasz Kubot
  Debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo o godz. 16.30 czasu warszawskiego wystąpią w finale turnieju ATP Finals w Londynie. Tenisista z Lubina stoi przed szansą zostania pierwszym w historii polskim triumfatorem męskiego mastersa.
 • Marcelo Melo i Łukasz Kubot
  Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo pokonali Amerykanina Ryana Harrisona i Nowozelandczyka Michaela Venusa 6:1, 6:4 w półfinale debla w tenisowym turnieju ATP Finals w Londynie. Polak po raz pierwszy zagra w finale kończącej sezon imprezy masters.
 • Łukasz Kubot i Marcelo Melo
  Najwyżej rozstawieni Łukasz Kubot i Marcelo Melo pokonali amerykańskich bliźniaków Boba i Mike'a Bryanów (5.) 6:4, 6:3 w swoim drugim meczu w tenisowym turnieju ATP Finals w Londynie. Polsko-brazylijski debel jest już pewny miejsca w półfinale.
 • Rafael Nadal
  Hiszpan Rafael Nadal, lider światowego rankingu tenisistów, wycofał się z kończącego sezon turnieju ATP Finals w Londynie po poniedziałkowej porażce z Belgiem Davidem Goffinem 6:5 (5-7), 7:6 (7-4), 4:6 w swoim pierwszym meczu tej imprezy. Powodem jest kontuzja.
 • Łukasz Kubot
  Najwyżej rozstawieni debliści Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo wygrali z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Hiszpanem Marcelem Granollersem 7:6 (7-2), 6:4 w swoim pierwszym meczu tenisowego turnieju ATP Finals w Londynie.
 • Andy Murray
  Andy Murray wygrał kończący tenisowy sezon turniej ATP World Tour Finals w Londynie. W finale 29-letni Szkot pokonał o tydzień młodszego Serba Novaka Djokovica 6:3, 6:4, dzięki czemu zakończył 2016 rok na pierwszym miejscu w światowym rankingu.
 • Novak Djokovic
  Rozstawiony z numerem drugim Serb Novak Djokovic pokonał Japończyka Kei Nishikoriego (nr 5.) 6:1, 6:1 i awansował do finału kończącego tenisowy sezon turnieju ATP World Tour Finals w Londynie. Jego rywalem w ostatnim meczu roku będzie Brytyjczyk Andy Murray (1.).
 • Andy Murray
  Najwyżej rozstawiony Brytyjczyk Andy Murray pokonał Kanadyjczyka Milosa Raonica (nr 4.) 5:7, 7:6 (7-5), 7:6 (11-9) i awansował do finału kończącego tenisowy sezon turnieju ATP World Tour Finals w Londynie. Zacięte spotkanie trwało ponad trzy i pół godziny.