• Chris Cornell
  Chris Cornell, wokalista zespołów Soundgarden i Audioslave, wykonawca utworu "You Know My Name" do filmu o Jamesie Bondzie popełnił samobójstwo - poinformował w czwartek patolog sądowy. Cornell zmarł w środę wieczorem; miał 52 lata.
 • Soundgarden
  "In my time of dying, I want nobody to mourn" ("w momencie mej śmierci, nie chcę, byście pograżali się w żałobie") - tak pożegnał się z fanami podczas ostatniego koncertu Chris Cornell.
 • Chris Cornell
  Chris Cornell nie żyje. Wśród wielu komentarzy, które usłyszałem, najbardziej zszokowało mnie: "a kto to?". Bo Cornella można było nie lubić, nie cierpieć lub nawet nienawidzić (czemu nie można się dziwić, wspominając jego współpracę z Timbalandem), ale nie znać go… To smutny dowód na to, jak w naszych czasach wiedza o twórcach wybitnych ginie, a na czoło wybijają się dyskusje o postach na Instagramie. Przypomnijmy zatem, dlaczego Cornell wielkim twórcą był.
 • Chris Cornell
  Według oświadczenie agenta muzyka, Chris Cornell zmarł w sposób "nagły i niespodziewany" dziś w nocy w Detroit. Policja w Detroit mówi o możliwym samobójstwie. Cornell był wokalistą kultowych zespołów rockowych: Soundgarden i Audioslave. Nagrał też piosenkę do "Casino Royal", filmu o przygodach agenta 007. Soundgarden - obok Nirvany, Pearl Jam i Alice In  Chains zaliczany był do najważniejszych zespołów sceny ze Seattle, nazywanej grunge'm.
 • The Rolling Stones nie był pierwszym rockowym zespołem, który wystąpił na Kubie
  Rolling Stones pierwszą rockową kapelą występującą na Kubie? Raczej nie – napisał na Twitterze Tom Morello, gitarzysta Rage Against The Machine i Audioslave.
 • Chris Cornell ma jeden z najlepszych wokali w muzyce rockowej
  Nowy album Chrisa Cornella to odskocznia od nagrań z Timbalandem i przygotowanie do nowej płyty Soundgarden.