Zobacz wszystkie tematy

Artykuły na temat “baletnica”

2014-01-28

Gender atakuje na studniówce [WIDEO]

Gender atakuje na studniówce [WIDEO]

Podczas, gdy księża i środowiska prawicowe ostrzegają przed zagrożeniami, jakie rzekomo niesie ze sobą gender, młodzi ludzie zdają się mieć znacznie swobodniejsze podejście do tego tematu. Uczniowie z pewnego zespołu szkół budowlanych, na własnej studniówce wystąpili w różowych strojach baletnic. Co na taki występ powiedziałby założony przez Beatę Kempę, sejmowy zespół "Stop ideologii gender"?

2012-09-26

Mała mistrzyni drugiego planu skradła show

Mały lisek pozazdrościł splendoru pięknej baletnicy i postanowił pójść w jej ślady. Zobacz, jak urocza mistrzyni drugiego planu skradła taneczny pokaz swojej starszej siostrze.

2011-10-24

Seksowne baletnice na wybiegu, czyli nietypowy pokaz mody w Rosji

Seksowne baletnice na wybiegu, czyli nietypowy pokaz mody w Rosji

Balet to ten rodzaj tańca, który zawsze kojarzyć się będzie z pełnymi gracji tancerkami oraz Rosją, jako kuźnią największych jego talentów. Rosyjski dom mody Vishnevskaya&Kharetskaya postanowił wykorzystać te silne skojarzenia, jako inspiracje do pokazu swojej kolekcji. Podczas trwającego w Moskwie Tygodnia Mody, bieliznę tej marki zaprezentowały modelki ucharakteryzowane na baletnice. Co sądzicie o tej kolekcji i takim pomyśle na jej prezentację?