• BARTOSZ SMEKTALA, PATRYK DUDEK, BARTOSZ ZMARZLIK, PIOTR PAWLICKI I MACIEJ JANOWSKI
  Polscy żużlowcy zdobyli w Lesznie Drużynowy Puchar Świata. Powtórzyli sukces sprzed roku z Manchesteru. Patryk Dudek, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik zwycięstwo zapewnili sobie po 18 z 20 wyścigów, gdy rywale stracili szanse na ich dogonienie.
 • Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik
  Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki wygrali pierwszą rundę zawodów Speedway Best Pairs, która odbyła się na torze w Toruniu. W finale pokonali parę Jason Doyle, Max Fricke, mimo, że początek biegu zdecydowanie należał do rywali.
 • Bartosz Zmarzlik
  Maciej Janowski, Duńczyk Nicki Pedersen, Rosjanin Emil Sajfutdinow i Słoweniec Matej Zagar otrzymali tzw. dzikie karty na przyszły sezon żużlowej Grand Prix. Wcześniej zakwalifikowało się trzech innych Polaków: Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Patryk Dudek.
 • Zwycięska drużyna Fogo Power w składzie: Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki i Tobiasz Musielak na podium, podczas finałowych zawodów mistrzostw par żużlowych Speedway Best Pairs Cup 2016
  Ekipa Fogo Power w składzie Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik wygrała ostatnią rundę Speedway Best Pairs w Ostrowie Wielkopolskim i triumfowała w klasyfikacji generalnej. Drugą lokatę zajęli żużlowcy Eport2000.pl Team, a trzecie Nice Racing Team.
 • Żużel
  Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki wygrali druga rundę Speedway Best Pairs, która odbyła się na stadionie One Solar Arena w niemieckim Landshut. W finale polscy żużlowcy pokonali parę Antonio Lindbaeck, Grigorij Łaguta 4:2.