• Bronisław Komorowski
  Zanim jeszcze prezydent Komorowski odczytał list, który wysłał do niego prezydent Obama, o korespondencji dowiedziała się cała Polska. Zrobiła się z tego niezła afera. Kto przeczytał i ujawnił list? Tropy prowadzą do ministerstwa Radosława Sikorskiego.
 • Bartosz Bosacki
  Bartosz Bosacki przed tygodniem rozstał się z Lechem Poznań. 35-letni piłkarz podczas spotkania z prezydentem miasta Ryszardem Grobelnym nie zadecydował jeszcze o swojej przyszłości, nie wyklucza też zakończenia kariery piłkarskiej.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych jest zadowolone z tego, że o. Tadeusz Rydzyk przeprosił za wypowiedziane w Brukseli słowa o Polsce - powiedział we wtorek PAP rzecznik resortu Marcin Bosacki. Rzecznik podkreślił, że wypowiedź o. Rydzyka "obrażała Polskę".
 • Szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska
  Rzecznik prasowy MSZ, Marcin Bosacki miał naciskać na szefową "Wiadomości", by wysłała do Tunezji innego dziennikarza. "Nie tak miało wyglądać odpolitycznienie mediów - krzyczała na niego Małgorzata Wyszyńska.
 • Groźna kontuzja lidera Lecha. Zostaje w szpitalu
  Obrońca Lecha Poznań Bartosz Bosacki czuje się już dobrze, ale do poniedziałku zostanie w łódzkim szpitalu. Kapitan mistrza Polski podczas meczu z Widzewem Łódź doznał groźnie wyglądającego urazu.