• Zenek Martyniuk
  Disco polo wraca do głównego obiegu i wchodzi na salony. A wraz z nim puchną portfele największych gwiazd gatunku. Ich głównym źródłem dochodów są oczywiście koncerty. Ale czy tylko? Na czym jeszcze zarabiają najbardziej znane zespoły i artyści gatunku disco polo?
 • Weekend
  Telewizja Polsat i Miasto Katowice po raz trzeci organizują wspólnie koncert „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Poznaliśmy gwiazdy imprezy, wśród których są m.in. Álvaro Soler i Ewa Farna, ale także czołowi wykonawcy disco polo.
 • Sabrina w kontrowersyjnym teledysku
  Wielką popularność zdobyła pod koniec lat 80., gdy zażywając kąpieli w basenie śpiewała przebój "Boys (Summertime Love)",  "walcząc" jednocześnie z non stop opadającym biustonoszem... 15 marca piękna Włoszka Sabrina Salerno skończyła 50 lat. Nadal jest sexy? Zobaczcie, jak wygląda dziś.
 • Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full
  Program „Disco Polo Live” został po raz pierwszy wyemitowany na antenie Polsatu 20 lat temu, a w okresie największej popularności oglądało go ponad 5,5 mln widzów. Choć do słuchania tego gatunku muzyki nie każdy się przyznaje, to Shazzę, zespół Akcent czy Boys znają wszyscy. Zobacz jak zmieniły się największe gwiazdy disco polo!
 • Sabrina Salerno
  Artystka Sabrina (a właściwie Sabrina Salerno) przeżywała szczyt kariery w latach 80. Włoska aktorka, prezenterka telewizyjna a przede wszystkim piosenkarka znana z przeboju „Boys” do dziś nie pozwala o sobie zapomnieć… Zobacz zdjęcia!
 • "Disco polo" to mógł być fajny obraz polskiej rzeczywistości lat 90.
  W na polskich ekranach można już oglądać nominowaną do Oscara Marion Cotillard w głośnym filmie braci Dardenne "Dwa dni, jedna noc", "Głosy" – anglojęzyczny debiut Marjane Satrapi oraz brawurową opowieść o nieznośnej lekkości wampirycznego bytu i o tym… "Co robimy w ukryciu". Jednak na tych trzech obrazach filmowych premier tygodnia nie koniec…
 • Marcin Miller i Boys podczas koncertu "Disco pod żaglami"
  Opiniotwórcze media donoszą o reaktywacji disco polo. Stację nadające taką muzykę chwalą się rekordowymi wynikami oglądalności. I nawet Mrągowo opanowały swojskie rytmy. Na scenie amfiteatru, słynącego dotąd country i "Mazurską Nocą Kabaretową", stanęły gwiazdy disco po polsku, a "Ona tańczy dla mnie" i "Jesteś szalona" słychać było obok "Córki rybaka".
 • Zespół Boys nie dostał wizy do USA
  Miały być wielkie koncerty i feta z okazji 20-lecia zespołu. Skończyło się na rozczarowaniu i zwracaniu pieniędzy za bilety. W ostatniej chwili okazało się jednak, że zespół Boys nie może przylecieć na występy do USA, ponieważ muzykom odmówiono wiz.
 • Marcin Miller
  O świetnej formie tego gatunku muzyki świadczyć może zespół Boys na czele z Marcinem Millerem. W tym roku grupa zarobiła aż 2,5 miliona złotych!
 • Piotr Kupicha, lider zespołu Feel
  Zespół rockowy na jednej scenie z zespołem disco polo? Z pozoru wydaje się to niemożliwe, a jednak! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów rockowych Piotr Kupicha za kilka dni wyruszy ze znanym discopolowym zespołem Boys na wspólną trasę po USA.