• Kelly Reilly i David Morrissey
  Za miesiąc, 23 stycznia 2018 roku, telewizja HBO rozpocznie emisję nowego serialu historycznego z elementami fantasy „Brytania”.
 • Kryzys może przyjść szybciej, niż sądzono
  Ze względu na rosnące zadłużenie strefy euro, recesja może przyjść szybciej, niż można się tego spodziewać. Od połowy przyszłego roku rozpocznie się stagnacja i zastój, a następnie kraj może popaść w kryzys - to czarny scenariusz, przed którym ostrzega w parlamencie minister finansów Wielkiej Brytanii.
 • Oddziay szturmowe policji w Hackney
  W następstwie trzydniowych burzliwych rozruchów, w czterech gminach Londynu: Lambeth, Haringey, Enfield i Waltham Forest Scotland Yard przyznał policji specjalne uprawnienia. Lista gmin może się powiększyć.
 • Brytyjczycy zjedli sklonowane mięso
  Brytyjczycy dokładnie oglądają kupowane w sklepach i na bazarach mięso, szukając w nim genetycznych anomalii. Początek panice dała informacji Food Standards Agency (FSA), że rok temu na rynek trafiło mięso z potomka sklonowanej krowy. I zostało zjedzone gdzieś w Szkocji.
 • Rząd pyta na Facebooku gdzie ciąć

  Choć Wielką Brytanią po raz pierwszy od 13 lat rządzą konserwatyści, nie można im odmówić nowoczesnego podejścia do walki z dziurą budżetową.