• Na zdjęciu archiwalnym z 11.04.2010 r. wrak prezydenckiego samolotu Tu-154 na miejscu katastrofy w Smoleńsku
  Zamieszanie wokół fragmentu tupolewa to dla mnie absurd - mówi inicjator pomnika poświęconego ofiarom katastrofy w Kościerzynie.
 • "Nie może być mowy o pomyłce" - przekonuje Antoni Macierewicz, odpowiadając na zarzuty kierowane pod adresem nowego eksperta jego zespołu. Prof. Chris Cieszewski utrzymuje bowiem, że brzoza w Smoleńsku została złamana przed 10 kwietnia 2010 roku.
 • Smoleńsk
  Antoni Macierewicz potwierdził w imieniu ekspertów zespołu smoleńskiego gotowość do dyskusji z zespołem Macieja Laska na temat przyczyn katastrofy.
 • Antoni Macierewicz ogłasza nowe rewelacje w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Zdaniem posła PiS, nim tupolew z 96 osobami na pokładzie uderzył w brzozę, po kolei psuły się silniki - donosi "Fakt", cytując szefa parlamentarnego zespołu badającego sprawę tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.
 • Wrak tupolewa w Smoleńsku
  "Wiązanie tej katastrofy z jakimś wybuchem ma charakter polityczny i graniczy z fantastyką" – przekonywał ppłk Mirosław Milanowski, członek komisji, która badała katastrofę prezydenckiego tupolewa z 2010 roku. Wczoraj odbyło się pierwsze publiczne spotkanie po prezentacji wyników jej prac.
 • Antoni Macierewicz już wie, że brzoza nie zniszczyła skrzydła
  Interesująco zapowiada się posiedzenie sejmowego zespołu do badania katastrofy smoleńskiej. Antoni Macierewicz przedstawi dowody na to, że brzoza nie może złamać skrzydła samolotu. Posłowi PiS w ciekawy sposób odpowiedziała Monika Olejnik. Na Facebooku.