• Lady Gaga
  Krytykowana przez fanów za nieobecność podczas promocji jej nowej płyty Selena Gomez, dopiero po fakcie poinformowała, że jej absencja była spowodowana przeszczepem nerki. Lady Gaga odwołała europejską część planowanej trasy ze względu na tajemnicza chorobę i towarzyszący jej chroniczny ból, a Anna Wyszkoni ze sceny w opolskim amfiteatrze prosiła fanów, aby mocno trzymali za nią kciuki. Gwiazdy coraz częściej i bez wstydu przyznają się do swoich dolegliwości, które niejednokrotnie są walką o życie. – Nic tak nie przemawia do ludzi jak medialne chorowanie i nie ma w tym ani odrobiny złośliwości z mojej strony – mówi dr Karol Jachymek, kulturoznawca z Uniwersytetu SWPS.
 • Ludzie
  Modlitwy są dobre w kościele. Rzeczywistością należy zarządzać. Zważając na wartości, ale nie trzymając się kurczowo ideologicznych haseł. Ale aby dostosować się do zmieniającego świata, potrzeba elit. A tych nie mamy. Pełno za to na każdym kroku intelektualnych celebrytów suflujących maluczkim swoją narrację. Mającą na celu nie postęp, ale obronę status quo
 • Zdjęcie z profilu Alessandry Ambrosio
  Luksusy, o jakich zwykły Kowalski może jedynie pomarzyć i widoki zapierające dech w piersiach. Tak swoje urlopy spędzają celebryci. Internet jest pełen zdjęć z luksusowych wakacji gwiazd. 
 • Słynna łączka na basenie Legii
  Na ten dzień czekała Warszawa. I nie chodziło wcale o pochód pierwszomajowy i wszystkie juble z tym związane. Każdego 1 maja otwierano bowiem basen Legii! Miejsce dla stolicy lat 60. i 70. prawdziwie kultowe.
 • David Schwimmer i Carla Alapont
  Te "aktorki" odbierane są przez wielu mężczyzn jako kochanki idealne, wyuzdane i kipiące seksapilem obiekty pożądania... Nic dziwnego, że urokowi gwiazd filmów dla dorosłych ulegają nawet takie sławy jak Tommy Lee Jones. Zobacz galerię gwiazdorów, którzy spotykali się z aktorkami porno!
 • Robert Lewandowski
  Lewandowski, Hołowczyc, Kusznierewicz… Polscy sportowcy odnoszą sukcesy… biznesowe. Okazuje się, że najwięksi sportsmeni od lat prowadzą firmy o zasięgu międzynarodowym i wychodzi im to całkiem nieźle... Oto biznesy polskich sportowców!
 • Piękne partnerki piłkarzy, celebryci i VIP-y na meczu Polska - Gruzja
  Trybuny Stadionu Narodowego podczas meczu Polska - Gruzja były świetnym miejsce do "lansowania" się. "Biało-czerwonych" tego dnia dopingiem oprócz kibiców wspierały ich piękne partnerki, celebryci i VIP-y.
 • Jay-Z
  Zmiana nazwiska przez pana młodego to bardzo rzadkie wydarzenie, nawet wśród celebrytów. Jak dowodzi przykład Lenona, taka decyzja jest dowodem wielkiego szacunku i oddania swojej partnerce. Zobacz galerię!
 • Romario i Dixie Pratt
  Młodsza partnerka to spełnienie marzeń niejednego mężczyzny... W końcu miłość nie liczy lat. Doskonale wiedzą o tym sportowcy uwielbiający towarzystwo pięknych kobiet, z którymi dzieli ich spora różnica wieku. Zobacz koniecznie!
 • Bronisław Komorowski
  Ponad 200 znanych osób znalazło się w honorowym komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego. Artyści, naukowcy, biznesmeni - większość z nich na liście VIP-ów wspierających obecnego prezydenta było już pięć lat temu. Ale kilkanaście osób z niej wypadło. Dlaczego?