• Kobieta kremuje twarz
  Jakie są powody występowania trądziku u dorosłych? Jak przebiega leczenie? Czy trądzik może być oznaką poważnej choroby?
 • Chłopiec wyciska pryszcza
  Wydawać by się mogło, że trądzik to problem jedynie nastolatków. Okazuje się jednak, że granica wieku przesunęła się i spore problemy z cerą miewają już dzieci w wieku 7-9 lat. Jak leczyć taki trądzik? Co wpływa na problemy skórne u dzieci?
 • Kobieta przeglądająca się w lustrze
  Przyczyn powstawania trądziku jest wiele. Od nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych, przez hormony, stres czy złą dietę. Jak sobie jednak z nim poradzić? Tym, którzy nie mają funduszy na kosztowne zabiegi czy kosmetyki, proponujemy wypróbowanie domowych sposobów na poradzenie sobie z pryszczami. Produkty, które działają antybakteryjnie, każdy z nas znajdzie w swojej kuchni. Zrób pierwszy, naturalny krok do pięknej cery!
 • Jak leczyć trądzik?
  W pielęgnacji skóry, także trądzikowej, sprawdzają się naturalne metody. Poznaj sześć produktów, które z powodzeniem zastąpią kosmetyki i preparaty z apteki.
 • Jakiej pielęgnacji wymaga cera mieszana i trądzikowa
  Nie tylko nastolatki mają problem z nadmiernym przetłuszczaniem się cery. Dojrzałe kobiety niemal równie często "doświadczają uroków" zmagania się ze "strefą T" na twarzy.