• Charlize Theron
  Dokładnie 7 sierpnia aktorka skończyła 43 lata, ale zupełnie nie wygląda na swój wiek. Ba!, ona z każdym rokiem prezentuje się lepiej!
 • STYLIZACJE inspirowane Charlize Theron
  Lada dzień do kin wejdzie film „Tully”, w którym Charlize wciela się w rolę zmęczonej życiem matki trójki dzieci. Tym razem aktorka przytyła 22 kg, aby uwiarygodnić swoją postać. Obdarzona piękną twarzą i sylwetką aktorka nie potrzebuje wiele ozdobników. Na czerwonym dywanie najczęściej występuje w kreacjach domu mody Dior, którego od lat jest ambasadorką. Oszczędna w eksperymentach, lubi klasykę, a na co dzień miejską wygodę. Taka sylwetka właściwie nie ma żadnych ograniczeń, równie dobrze wygląda w spodniach, jak i w sukienkach czy garniturach. Te ostatnie są ciekawą alternatywą dla sukienek i stanowią idealna oprawę urody Charlize.
 • Charlize Therone w filmie "Tully"
  W komedii "Tully" Charlize Theron zobaczmy w zupełnie nowym obliczu: matki trójki maluchów, w życie której zastrzyk świeżej energii wnosi młoda opiekunka. Komedia "Tully" w kinach 11 maja 2018 roku.
 • STYLIZACJE inspirowane Charlize Theron
  28 lipca do kin trafi film „Atomic Blonde”, w którym Charlize gra główną rolę. Jej styl jest elegancki i wyrafinowany, ten typ urody nie potrzebuje wielu ozdobników. Na co dzień wybiera wygodne swetry lub bluzy, które zestawia z dopasowanymi spodniami podkreślającymi długie nogi. Nie stroni od spódnic czy sukienek mini oraz tych mocno dopasowanych. Nic dziwnego: taką sylwetkę warto eksponować. Charlize do perfekcji opanowała sztukę podkreślania atutów bez obawy, że efekt końcowy będzie zbyt wulgarny. Wszystko zawsze jest idealnie wyważone i stonowane co doceniają znawcy mody i umieszczają Charlize w czołówce najlepiej ubranych.
 • Charlize Theron, Charli XCX i Naomi Campbell
  Do zdjęć pozowały zarówno sławy światowego format, jak i lokalni celebryci.
 • Charlize Theron
  Charlize Theron zapomniała o dobrych manierach i na gali UFC zachowała się jak zwykły kibol. Słynna aktorka wykonała obraźliwy gest w kierunku Marcina Tybury.
 • Dacota Johnson, Emma Stone, Halle Berry, Nicole Kidman, Scarlett Johansson
  Najwięksi (i najdrożsi) projektanci z całego świata wprost marzą o tym, żeby na oscarową galę gwiazdy wybrały kreacje ich autorstwa. Które domy mody miały to szczęście, że panie sunące po czerwonym dywanie prezentowały ich projekty? Zobaczcie zdjęcia.
 • Piękna córka, przystojny syn... Sean Penn pochwalił się dziećmi
  Sean Penn w Cannes wystąpił w roli reżysera. W ważnych dla słynnego aktora chwilach towarzyszyły mu dzieci – piękna córka Dylan Frances Penn i przystojny syn Hopper Penn. Wsparcie bardzo się gwiazdorowi przydało, bowiem film – "The Last Face" został na słynnym festiwalu przez krytyków wybuczany.
 • Blond następczynie Marilyn: Michelle Williams
  Mężczyźni wolą blondynki i wiadomo to już od czasów Marilyn Monroe. MM oczywiście pozostanie najsłynniejszą jasnowłosą gwiazdą w historii kina (tak, jak "Najbardziej seksowną kobietą XX wieku" wg magazynu "People" czy "Najgorętszą kobietą wszech czasów" – ten tytuł przyznał jej magazyn "Men's Health"). Ma jednak godne następstwo. Oto najwspanialsze blond piękności współczesnego filmu (w naszym rankingu jak najbardziej subiektywnym).
 • Rebel Wilson całuje najlepiej...
  Niespodzianek nie było. Najwięcej filmowych nagród MTV zebrała produkcja "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”.