• Nick Murphy aka Chet Faker
  Nick Murphy fka Chet Faker przygotowuje się do drugiej części trasy koncertowej, którą odbędzie po Ameryce Północnej, Europie i Wielkiej Brytanii. Muzyk zaprezentował nowy utwór - "Medication.
 • 10 najpopularniejszych utworów walentynkowych w Polsce:
  Piosenki o miłości są takie banalne (śpiewali kiedyś muzycy Cool Kids Of Death), ale lubimy je najbardziej ze wszystkich. Trudno też wyobrazić sobie bez nich Święto Zakochanych. Jakich utworów będziemy słuchać podczas tegorocznych Walentynek? Odpowiedź przynosi lista 10 najpopularniejszych utworów walentynkowych w Polsce w 2015 roku przygotowana przez serwis Spotify.
 • Kendrick Lamar (na zdjęciu), Thurston Moore i Chet Faker na Open'erze
  Kendrick Lamar, Thurston Moore i Chet Faker dołączają do składu Open'era.
 • Neneh Cherry na Tauron Nowa Muzyka
  Gwiazdy różnych gatunków ocierających się o elektronikę oraz młodzi artyści pojawią się w Katowicach na terenach jednego z najlepiej zachowanych industrialnych zabytków na Śląsku. Jego początki sięgają lat 30. XIX wieku, kiedy powstała tam Kopalnia Ferdynand (później Katowice). Od kilku lat na tym terenie powstaje Nowe Muzeum Śląskie. Muzeum ma zostać otwarte w przyszłym roku, ale z obiektów, które będą mu służyć, już korzysta festiwal Tauron Nowa Muzyka. Na kilku scenach, także pod ziemią, pojawi się plejada artystów różnych gatunków.
 • Narodziny gwiazdy? Oni stali się znani, jeszcze przed wydaniem pierwszej płyty:
  Chris Cab, Chet Faker, Sam Smith, Bo Saris zyskali sławę, zanim pojawiły się ich pełnoprawne debiutanckie krążki. Czy wytrzymali presję?