• Męskie piersi
  Ten bardzo wstydliwy problem dla wielu mężczyzn okazuje się ciężarem, z którym nie potrafią sobie poradzić. Ginekomastia, czyli nadmierny rozrost męskich piersi co prawda nie jest „chorobą”, ale wskazuje na zaburzenia hormonalne i warto udać się z tą dolegliwością do lekarza.
 • Kobieta zasłania biust
  Kobiece piersi od wieków były inspiracją dla wielu artystów i symbolem zmysłowego piękna. Są bez wątpienia atrybutem kobiecości, przyciągają uwagę płci męskiej, stanowią obiekt pożądania i uwielbienia. Są domeną seksualności i symbolem macierzyństwa. Są również tą częścią ciała, na którą najczęściej narzekamy – zwykle piersi wydają nam się zbyt małe. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by to zmienić!
 • Piersi z implantem
  Czy można karmić piersią z silikonowymi implantami? - Nie ma żadnych przeciwwskazań - zaznaczył dr Marek Szczyt.
 • Dziewczyna u chirurga plastycznego
  Czy dzieci powinny korzystać z usług chirurga plastycznego? - Współpracuję z Centrum Zdrowia Dziecka, żeby operować małe dzieci z powodów ubytków tkanek, z powodów nowotworów - zaznaczył w "Dzień Dobry TVN" dr Marek Szczyt, chirurg plastyk. - Jest to typowo pomoc lecznicza - dodał.
 • Kobieta trzyma balony
  Preferencje dotyczące rozmiaru piersi to bez wątpienia bardzo indywidualna kwestia. Tak wśród panów, jak i pań łatwo można przecież znaleźć entuzjastów zarówno mniejszych, jak i większych miseczek. I choć stereotypowo obfite krągłości uznaje się za nieco bardziej atrakcyjne, to dla niektórych kobiet duży biust może stać się prawdziwą udręką. Rozwiązaniem w tym wypadku jest mammoplastyka, czyli operacja zmniejszenia piersi.
 • Dziecko u lekarza
  Niskie ceny i wysoka jakość - to główne powody, dla których z czeskich szpitali korzysta coraz więcej obcokrajowców. Z raportu opublikowanego przez największe czeskie kliniki wynika, że Czechy stają się europejską potęgą w dziedzinie usług medycznych.
 • Zabieg medycyny estetycznej
  Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej nie jest już tylko domeną celebrytów. Świadomość dostępnych metod jest coraz większa, nie bez znaczenia pozostaje również fakt zastępowania operacji plastycznych kosztem mniej inwazyjnych zabiegów. O tym, jak zmienia się środowisko osób z nich korzystających, rozmawiamy z autorytetem w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej - dr n. med. Tadeuszem Witwickim.
 • Mężczyzna
  Nowoczesne i świadome zmieniających się trendów kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej rozszerzają ofertę o zabiegi skierowane specjalnie do mężczyzn. Nie bez powodu! Coraz więcej Panów staje się pacjentami właśnie tego typu placówek. Zapytaliśmy specjalistów z mieszczącej się na warszawskim Mokotowie Kliniki Medycyna Urody, jakie zabiegi najbardziej interesują płeć męską.
 • Udane operacje plastyczne gwiazd
  Chirurgia plastyczna powstała po to, by ulepszać naturę i poprawiać wygląd. I choć w świecie show biznesu coraz więcej jest przykładów na to, że operacje plastyczne stosowane w nadmiarze szpecą, to są gwiazdy, które zawdzięczają im piękne rysy twarzy. Oto zestawienie najbardziej udanych operacji upiększających gwiazd .
 • Oana Zavoranu
  Ta rumuńska gwiazda telewizji postanowiła użyć szantażu, w celu powiększenia piersi... Brzmi absurdalnie, jednak sytuacja naprawdę miało miejsce. Oana Zavoranu zmusiła chirurgów do przeprowadzenia zabiegu, po czym kazała im płacić za swoje milczenie... Zobacz zdjęcia!